Marketing MIX Pump Audio we Flash Press Media

Pump Audio we Flash Press Media

52
0

Flash Press Media – polski przedstawiciel kolekcji kreatywnych Getty Images / www.gettyimages.com wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – bank muzyki “Pump Audio”, należący do portfolio Getty Images.

Pump Audio to dostępna on line – w serwisie internetowym Getty Images / www.gettyimages.com/ Music kolekcja utworów muzycznych autorstwa niezależnych artystów z całego świata, stworzona z myślą o udostępnianiu do wykorzystywania w dowolnych celach i produkcjach reklamowych, telewizyjnych, filmowych, radiowych, internetowych etc.

Katalog Pump Audio zawiera ponad 100 tysięcy utworów reprezentujących liczne gatunki i style muzyczne, zarówno instrumentalne jak i wokalne. Obecnie w serwisie internetowym Pump Audio dostępnych jest kilkadziesiąt tysięcy utworów, a kolejne ich partie dodawane są każdego miesiąca. Wszystkie utwory mają “wyczyszczone” prawa i zezwolenia na użycie ich w dowolnych mediach, w dowolny sposób i nie maja żadnych restrykcji – co powoduje, iż proces zakupu odpowiedniej licencji jest prosty i szybki. Licencje do utworów udzielane są za zasadach rights-managed – w każdym przypadku określone jest dozwolone pole eksploatacji. Utwory mogą być nabywane do pojedynczych projektów lub w ramach różnego rodzaju pakietów subskrybcyjnych.

Wyszukiwanie i odsłuchiwanie utworów on line możliwe jest dzięki prostej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarce. Umożliwia ona szukanie muzyki według wielu różnych kryteriów – gatunków i stylów muzycznych, nastroju, tempa czy użytych instrumentów.

Wyszukiwarka oferuje również szereg innych zaawansowanych narzędzi przydatnych w pracy nad projektami muzyczno-dźwiękowymi, które dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników serwisu, a wśród nich “Video tool” – narzędzie służące do miksowania on line dźwięku z obrazem.

Przy pomocy Video Tool można w prosty i szybki sposób łączyć (on line) muzykę z materiałem filmowym zapisanym na komputerze użytkownika i szybko obejrzeć efekty takiego miksowania.

Narzędzie jest szczególnie pomocne dla użytkowników, którzy nie mają oprogramowania do edycji obrazu i dźwięku bądź doświadczenia w posługiwaniu się takimi aplikacjami.

www.fpm.com.pl

www.gettyimages.pl