Marketing MIX VideoBoard obniża ceny emisji spotów

VideoBoard obniża ceny emisji spotów

58
0

Firma Digital Outdoor Sp. z o.o. zarządzająca siecią wielkoformatowych ekranów zewnętrznych „VideoBoard” wprowadziła nowe pakiety cenowe. Oprócz pakietów „full-time”, „prime-time”, i pakietu „weekend” firma przygotowała propozycje pakietów dedykowanych ściśle dla Klientów operujących na rynkach lokalnych. Nowe pakiety pozwalają na dotarcie do widowni w ściśle wyselekcjonowanych przedziałach godzinowych, uwzględniają określony profil demograficzny widowni i największe natężenie ruchu danej lokalizacji. W każdym z pakietów dotychczasowe ceny emisji spotu uległy obniżeniu. Dzięki temu w ramach tego samego budżetu reklamodawcy będą mogli realizować kampanie o znacznie większym natężeniu emisji spotów. Dotychczasowe badania dowodzą iż największa skuteczność wykazują kampanie realizowane w oparciu o emisje spotów co 60-90 sek. gdzie potencjalny widz ma możliwość zapoznania się z komunikatem reklamowych w odstępie czasu równym zmianie sygnalizacji świetlnej.

Video Board to unikatowy projekt nowoczesnej reklamy out of home realizowany przez firmę Digital Outdoor Sp. z o.o. w oparciu o budowę sieci wielkoformatowych, elektronicznych nośników reklamy zewnętrznej (cyfrowe ekrany LED).
Zgodnie z założeniami projektu wszystkie z nośników lokalizowane są w ścisłych centrach największych miast Polski, (Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Gdańsk itp.) jak również w pozostałych miejscach o największym natężeniu ruchu – zarówno pieszego jak i zmotoryzowanego (kurorty, autostrady, trasy dojazdowe).

www.videoboard.pl