Marketing MIX Najnowsze realizacje Sellsys Vision

Najnowsze realizacje Sellsys Vision

73
0

W chwili obecnej Digital Signage jest najszybciej rozwijającym się segmentem rynku reklamowego.

Znakomita jakość i zaawansowana technologia ekranów diodowych pozwala na nieograniczone możliwości prezentacji treści w sposób dynamiczny i przestrzenny w niespotykanych do tej pory formatach video czy grafice wzbogaconej o elementy 3D.

Gliwicka spółka Sellsys Vision na przełomie września i października br zainstalowała aż 6 ekranów diodowych. Jest to kolejny dowód, że ekrany LED cieszą się bardzo dobrą opinią i zaufaniem klientów.

Na elewacji krakowskiego teatru Bagatela zawisł ekran diodowy o powierzchni 20 m 2 zbudowany w oparciu o plamkę wirtualną 10 mm. Atrakcyjne umiejscowienie ekranu zapewnia optymalną widoczność wyświetlanych reklam.

Dwa ekrany diodowe zbudowane w technologii plamki wirtualnej 8 mm, każdy o powierzchni 7 m 2 znalazły swoją lokalizację w samym centrum Częstochowy. Zakupu obydwu ekranów dokonała firma Show and Events. Dwa zintegrowane ze sobą ekrany, dzięki znakomitemu położeniu, gwarantują najwyższy poziom zauważalności umożliwiający wyjątkowo skuteczną realizację polityki promocyjnej, marketingowej i informacyjnej.

Kolejne instalacje miały miejsce w Kielcach – ekrany diodowe o plamce 25mm i całkowitej powierzchni 28 m 2 zrealizowane zostały dla firmy Altom oraz Dek.

Ostatnia z realizacji to montaż drugiego największego ekranu w Polsce (największy ekran w Polsce zainstalowany przez SV o powierzchni 64,8 m 2 znajduje się przy warszawskim lotnisku Okęcie). Ekran diodowy o powierzchni całkowitej 60m 2 i plamce 25mm zamontowany został na budynku firmy Skanska przy placu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

www.sellsysvision.com