Wydarzenia KRAM GOLF CUP 2015 – turniej golfa branży opakowań

KRAM GOLF CUP 2015 – turniej golfa branży opakowań

0

Zarząd firmy Kram Polska SA zaprasza na drugą edycję prestiżowego turnieju golfowego KRAM GOLF CUP 2015, który odbędzie się 4 lipca 2015 w Pasłęku w urokliwym Pasłęk Sand Valley.

Jak informują organizatorzy, w ubiegłym roku impreza została uznana za najlepszy debiutujący turniej golfowy w kategorii półzawodowej. W tym roku pomysłodawcy wydarzenia liczą na to, że zasięg imprezy obejmie nie tylko branżę opakowań.

– Naszym celem oprócz dobrej zabawy i zdrowego współzawodnictwa jest dotarcie i zbliżenie do siebie polskich przedsiębiorców z branży opakowań. Swoją obecność zapowiedział między innymi Pan Paweł Olechnowicz z Grupy Lotos, Pan Jacek Krawiec z Grupy Orlen, Pan Jürgen Kreis z Kreis Pack, Pani Marta Kuszczak z AmRest, Pan Paweł Gąsiorek z Dworu Sieraków – Dom Wina. Nie sposób jest wymienić wszystkich zaproszonych znamienitych gości – mówi Bartosz Bartosiński, organizator Kram Golf Cup 2015.

Dodatkowo impreza ma wymiar dobroczynny. Cały dochód z odbytej licytacji obrazów Galerii Pani Krystyny Olechnowicz oraz organizowanych konkursów zostanie przekazany na cele charytatywne. W tym roku zebrane środki trafią do 3-letniej Anastazji Trelewicz, która cierpi na ciężką chorobę serca i wymaga przeszczepu oraz 14-letniego Kacpra Raca cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

Na KRAM GOLF CUP 2015 każdy znajdzie coś dla siebie, również osoby nie uczestniczące w turnieju. Na najmłodszych czekają zabawy i animacje przygotowane przez Przedszkole Mały Geniusz oraz wiele innych atrakcji. Dla starszych, Akademia Golfa czy jazdy próbne samochodami renomowanych marek. Będzie też coś dla ciała i ducha – w pełni wyposażony salon SPA przygotowany przez firmę Monteil czy pokazy barmańskie, barmanów z Dworu Sieraków. Podczas turnieju nie zabraknie też małego co nieco dla łasuchów.

Szczegółowy program imprezy: TUTAJ

Zapisy na turniej telefonicznie: 728 496 152 lub mailowo: golf@kram-sa.pl

Partnerem sportowym została firma Dunlop, za logistykę odpowiadać będzie Postek Salony Samochodowe.

OOH magazine jest partnerem medialnym wydarzenia.

Dowiedz się więcej: TUTAJ

JK