Marketing MIX Nietypowe konferencje na wodzie w Hotelu Narvil

Nietypowe konferencje na wodzie w Hotelu Narvil

0

Lato to najlepszy okres na plenerowe i nietypowe spędzanie wolnego czasu. Jest to również idealny moment na organizowanie niecodziennych wydarzeń biznesowych. Hotel Narvil wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, którzy szukają zaskakujących i nietuzinkowych rozwiązań biznesowych. W ten sposób powstał projekt konferencji na wodzie.

Dodatkowa atrakcja Hotelu pozwala na organizację konferencji lub spotkania na łodzi pływającej po rzece Narew. Rejsy organizowane są dla grup do 40 osób. Sala znajdująca się na łodzi wyposażona jest w sprzęt niezbędny do zorganizowania takiego wydarzenia. Na pokładzie znajduje się WiFi, sprzęt audio-video oraz wszelki sprzęt potrzebny do organizacji multimedialnej konferencji. Jest to idealne rozwiązanie na letnie warsztaty, szkolenia, konferencje prasowe, czy spotkania firmowe.

Nieszablonowe imprezy plenerowe to specjalność Hotelu Narvil. Łódź zmieniająca się w pływającą salę konferencyjną – jest na to kolejnym dowodem.

[galeria=”1″]

– Posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług niestandardowych. Architektura obiektu, infrastruktura oraz otoczenie przyrody wokół Hotelu daje szereg możliwości, także dla entuzjastów dobrej kuchni. Począwszy od wydarzeń w sezonowej restauracji Aruana w Ogrodzie, gdzie dania przygotowywane są na oczach gości, po imprezy piknikowe czy ogniska. Z myślą o wielbicielach kuchni powstaje także nasz kolejny projekt: nowoczesne i unikatowe w Polsce kulinarne Studio Aruana, które zapewni jeszcze bliższy, wręcz bezpośredni kontakt ze sztuką kulinarną. W Hotelu Narvil udowadniamy, że w kreowaniu eventu nie ogranicza nas nic prócz wyobraźni – wystarczy śmiałość  w realizowaniu nowatorskich pomysłów.  Staramy się sprostać najtrudniejszym zadaniom, stąd pomysł oryginalnych konferencji na wodzie – mówi Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014.

Opcja rejsowych konferencji na wodzie została na stałe wpisana do oferty konferencyjnej Hotelu Narvil. 

JK