Wydarzenia Kongres „Giants of Life”

Kongres „Giants of Life”

91
0

Współczesny człowiek na co dzień zmaga się z trudami, jakie serwuje mu życie. Świat idzie na przód, ludzie się zmieniają, technologia się rozwija. Coraz rzadziej postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość przez pryzmat wartości – wśród których trzeba wybierać, coraz częściej przez pryzmat przyjemności – które „trzeba” gromadzić.

W dzisiejszych czasach bardzo wyraźnie odczuwany jest deficyt autorytetów. Coraz mniej potrafimy cieszyć się pięknem życia, kierować się wartościami, które określałyby nasze miejsce na Ziemi. Prawdą jest, że każde pokolenie ma swoje prawa, ale czy wszechobecny materializm i nakierowanie na siebie sprawi, że poczujemy się bardziej szczęśliwymi… spełnionymi? Otóż nie! By znaleźć swoje miejsce, by podążać sobie właściwą drogą, potrzebujemy dobrych przykładów i sprawdzonych strategii.

Odpowiedzią na takie zapotrzebowania jest Kongres „Giants of Life”.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie 24 i 25 października br. Na jednej scenie wystąpi 12. Gigantów Życia. Ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że wszystko jest możliwe.Liderów, którzy przeżyli w praktyce to, o czym mówią.

Agenda:

1. Uwolnij swój potencjał – pokonaj strach i obawy przed zmianą
Prelegenci: Sebastian Kotow, Jasiek Mela
2. Skomunikuj się ze sobą i ze swoim otoczeniem
Prelegenci: Nikolay Kirov, Magdalena Malicka
3. Stwórz wybitną strategię – zaplanuj sukces
Prelegenci: Roman Kluska, Garri Kasparow
4. Działaj tak, jakby każdy dzień był dla Ciebie ostatnim
Prelegenci: Robert Krool, kpt. Krzysztof Baranowski
5. Pokonuj wyzwania – bądź Wytrwały i Zdeterminowany
Prelegenci: Jakub Bączek, Mamed Khalidow
6. Osiągnąłeś swój cel i co dalej? Wiedz, że sukces, to dopiero początek Twojej Drogi
Prelegenci: Łukasz Milewski, Dan Millman

„Giants of Life” to dwa dni niezwykle energetycznego wydarzenia, na którym wystąpią sami praktycy w swojej dziedzinie. Poznasz światowe autorytety w dziedzinie planowania, realizowania i osiągania celów życiowych oraz biznesowych. Specjalnie na Kongres przybędą z USA wyjątkowi prelegenci: Dan Millman i Garri Kasparow. Także dzięki ich sugestiom i strategiom działania wzniesiesz własne życie i biznes na zupełnie nowy poziom. Kongres to również szansa wzięcia udziału w największym networkingu w naszym kraju i spotkania topowych managerów, ludzi biznesu oraz gwiazd z pierwszych stron gazet. Dla nich, nasze wydarzenie jest obowiązkowym punktem na mapie rozwoju.

www.giantsoflife.pl 

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.

KL