Wydarzenia Forum Branży Eventowej Evential 2016

Forum Branży Eventowej Evential 2016

133
0

14 stycznia 2016 w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska odbędzie się Forum Branży Eventowej. Zgodnie z towarzyszącym mu hasłem składa się ono z trzech podstawowych obszarów:

Networkingu

Uczestnicy wezmą udział w czterech moderowanych sesjach networkingowych oraz mającym mniej oficjalny charakter after party. W ich trakcie nawiązywane będą nowe i podtrzymywane istniejące relacje pomiędzy przedstawicielami klientów, agencji eventowych i dostawców usług. Sesje networkingowe prowadzone będą przez moderatorów dbających o to by uczestnicy poznawali się nawzajem.

Konferencji

Program części merytorycznej został zaplanowany tak by poruszyć zarówno obszary strategiczne jak i niektóre istotne detale organizacyjne. Omówione zostaną strategiczne zagadnienia związane z wydarzeniami kierowanymi do pracowników firm oraz eventami dla klientów B2B oraz B2C. Ta część konferencji skierowana jest do działów HR, działów marketingu i komunikacji, osób zarządzających zespołami sprzedażowym i kadry kierowniczej przedsiębiorstw. W oddzielnym bloku przygotowanym dla event menedżerów szczególny nacisk postawiony został na catering i obiekty eventowe.

Strefy Dostawców

W trakcie forum swoją ofertę i możliwości pokaże ok. 100 dostawców, w tym: obiekty, dostawcy cateringu, systemy IT, gadżety, atrakcje, obsługa techniczna oraz inne usługi około-eventowe. Oddzielna powierzchnia i osobna przestrzeń dla każdej firmy pozwoli na prowadzenie konkretnych rozmów handlowych w trakcie wydarzenia.
Udziału w Forum jest nieodpłatny dla klientów końcowych ze szczególnym wskazaniem na działy HR, zakupów, marketingu i komunikacji i sprzedaży, a także dla agencji eventowych, agencji PR, przedstawicieli centrów handlowych. Dla dostawców do dnia 27 października 2015 cena udziału w Forum wynosi 59 PLN brutto; od 28 października 2015 do 27 listopada 2015 149 PLN brutto; od 28 listopada 2015 249 PLN brutto.

Możliwość rejestracji udziału w Forum zostanie zamknięta 10 stycznia 2016.

Organizatorem jest: Evential Sp. z o.o.

OOH magazine jest partnerem wydarzenia.

www.evential.pl

www.forumevential.pl 

KL