Wydarzenia Już wkrótce targi RetailShow 2015

Już wkrótce targi RetailShow 2015

149
0

Trwają ostatnie przygotowania do VI Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow 2015, które odbędą się 18-19 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Na targach po raz kolejny zbudowany będzie modelowy sklep – The Perfect Store, w którym można podejrzeć trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu.

Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept – oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

Informacje praktyczne
VI Targi RetailShow odbędą się w dniach 18-19 listopada w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Organizatorem Targów RetailShow jest firma ECP Polska Sp. z o.o., Sp. k. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub w recepcji w dniu targów. 

Więcej informacji o targach: TUTAJ

JK