Event MIX Nowy dyrektor generalny zakopiańskich hoteli Grupy Trip

Nowy dyrektor generalny zakopiańskich hoteli Grupy Trip

0

Szymon Kukulski objął stanowisko dyrektora generalnego Grupy Trip Zakopane, do której należą: Hotel Litwor, Centrum Kongresowe Hotel Belvedere i Hotel Czarny Potok, biuro sprzedaży oraz dział marketingu. To pierwszy krok w realizacji nowo przyjętej strategii rozwoju firmy.

Szymon Kukulski z hotelarstwem i z samą Grupą Trip związany jest od 20 lat. Wcześniej, od 1999 roku piastował stanowisko dyrektora, należącego do Grupy pięciogwiazdkowego Hotelu Litwor i Restauracji hotelowej Koneser, w ubiegłym roku nagrodzonej największą liczbą punków wśród zakopiańskich restauracji przez francuski przewodnik Gault & Millau. Posiada również doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego i korporacyjnego. Szymon Kukulski zna firmę od podstaw, obecnie powierzono mu załogę liczącą ponad 400 osób.

Utworzenie nowego, kierowniczego stanowiska to pierwszy krok w realizacji nowo przyjętej strategii firmy, mającej na celu podniesienie standardów obsługi, sprzedaży i promocji we wszystkich trzech hotelach poprzez zacieśnienie współpracy między wszystkimi działami firmy i konsolidację władzy nadzorczej w rękach dyrektora generalnego.

– Chcemy tworzyć i wprowadzać międzynarodowe standardy i procedury we wszystkich naszych hotelach, na zdecydowanie większą skalę niż robiliśmy to do tej pory. Czeka nas rok pełen wyzwań i nowych doświadczeń, jestem jednak przekonany, że z tak zgranym zespołem pracowników Grupy Trip, pełnych pasji i zaangażowania w swoje obowiązki jesteśmy w stanie im sprostać – zapowiada Szymon Kukulski.

Źródło: MeetingPlanner.pl

JK