Event MIX Cardilla – drukuj plastikowe karty online

Cardilla – drukuj plastikowe karty online

0

Drukarnia kart plastikowych Cardilla dołączyła do grona graczy polskiego rynku poligrafii online. Dzięki nowoczesnemu systemowi Web2Print, producent oferuje możliwość przeglądania produktów, wycen oraz zamówień 24h na dobę bez potrzeby wysyłania zapytań ofertowych i oczekiwania na kalkulacje.

Cardilla to wygodne narzędzie i ciekawa propozycja dla wszystkich marketerów i eventowców, jako że karty plastikowe mają ogromną liczbę zastosowań – od kart stałego klienta, czy wizytówek, przez inteligentne karty będące elementami systemów lojalnościowych czy dostępowych, po eventowe identyfikatory i agendy.

W systemie wydrukujesz już od 10 sztuk kart wysokiej jakości, dzięki temu, że Cardilla oferuje zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy. Nisko i średnio nakładowe produkcje są do wydrukowania nawet w trybie ekspresowym w 24h.

Zespół Cardilla twierdzi, że „lepsza oferta na karty plastikowe nie istnieje” a na potwierdzenie swojej tezy, oprócz możliwości zamawiania online oferuje doskonałe warunki dla pośredników z programem lojalnościowym włącznie, bezpłatną wysyłkę każdego zamówienia i opcje szybkich płatności online.

– Naszym celem było stworzenie przydatnego narzędzia dla branży reklamowej i eventowej, która podobnie jak dobrą ofertę, wyjątkowo ceni sobie szybkość zdobycia tej oferty oraz oczywiście szybkość produkcji. Tutaj doskonale sprawdza się nasza propozycja druku cyfrowego kart z wysoką jakością i ekspresowymi terminami – mówi Michał Borkowski, pomysłodawca i właściciel marki Cardilla.

www.cardilla.eu

KL