Marketing MIX Havas Media Group i Quattro Por Quattro dla Europejskiego Forum Nowych Idei...

Havas Media Group i Quattro Por Quattro dla Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI)

37
0

Konsorcjum w składzie Havas Media Group i Quattro Por Quattro przeprowadzi kampanię promującą Europejskie Forum Nowych Idei, którego szósta edycja odbędzie się w Sopocie w dniach 28-30 września.

EFNI to międzynarodowy kongres środowisk biznesowych organizowany przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Sopotem, instytucjami i partnerami biznesowymi, do których w tym roku dołączyło Havas Media Group i Quattro Por Quattro.

Havas Media Group odpowiada za strategiczne zaplanowanie komunikacji w mediach tradycyjnych i cyfrowych. Quattro Por Quatrro opracowało strategię komunikacji i jest odpowiedzialne za działania kreatywne.

Współpraca z EFNI stawia Havas Media Group i Quattro Por Quatrro w gronie najbardziej nowoczesnych, otwartych na otoczenie firm, które zabierając głos w dyskusji o przyszłości Europy i świata, wpływają na kierunki rozwoju gospodarki.

– O wyborze konsorcjum zadecydowały przede wszystkim elastyczność obu zespołów i świeżość w podejściu do komunikacji naszego projektu. Wierzę, że zaangażowanie tych agencji w Forum będzie sprzyjać generowaniu nowych idei również podczas samego kongresu – mówi Zbigniew Gajewski, dyrektor EFNI i zastępca dyrektora generalnego Konfederacji Lewiatan.

Start kampanii zaplanowano na 5 maja br.

 ***

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowy kongres środowisk biznesowych z udziałem wybitnych przedstawicieli świata polityki, kultury, nauki i mediów. Organizowane jest od 2011 r. przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Celem Forum jest wypracowywanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Tegoroczna edycja EFNI odbędzie się w dniach 28-30 września w Sopocie, a jej hasłem przewodnim będzie „Przyszłość pracy. Realia, marzenia i mrzonki”.

Więcej informacji: www.efni.pl

JK