Trade marketing KRAM S.A. sponsorem tytularnym EKS START ELBLĄG

KRAM S.A. sponsorem tytularnym EKS START ELBLĄG

48
0

Producent opakowań spożywczych został sponsorem tytularnym Elbląskiego Klubu Sportowego. Od 1 czerwca br. klub będzie nosił nazwę – Kram Start Elbląg.

O pozyskaniu sponsora tytularnego mówiło się w klubie od dawna.

– Szukamy strategicznego sponsora, który wspomógłby nas kwotą kilkuset tysięcy złotych rocznie – mówił w lutym na konferencji prasowej przewodniczący rady sponsorów Paweł Jankowski.
W końcu po kilku miesiącach rozmów udało się namówić do współpracy firmę Kram, a o fakcie tym poinformowano 12 maja na konferencji prasowej, podczas której oficjalnie podpisano umowę sponsorską. Prezydent Witold Wróblewski zaznaczył, że sponsor tytularny mocno pomoże klubowi.
– Bardzo się cieszę, że mamy kolejnego sponsora. Miasto również wspiera sport, już w tym roku pierwsza transza w wysokości 250 tys. zł została przekazana przez samorząd na rozwój klubu. Miasto stara się wspierać sport młodzieżowy, ale również seniorski, który osiąga wyniki. Start je osiąga i bardzo się z tego cieszymy, ale wiemy, że sport wymaga wsparcia finansowego – stwierdził prezydent Witold Wróblewski.
 Prezes zarządu firmy Kram Zbigniew Przybysz podkreślił, że bardzo się cieszy ze współpracy ze Startem.

– Dziękuję, że mam zaszczyt współpracować z takim klubem jak Start Elbląg, bo jest to historia, którą, mam nadzieję, pomożemy na nowo kształtować. Liczę na współpracę z prezydentem, żebyśmy mogli dalej rozsławiać Elbląg na arenie krajowej i międzynarodowej. Wszystkim nam zależy, żeby o Elblągu było głośno w sposób pozytywny. Zdecydowaliśmy się na współpracę ze Startem z dwóch powodów. Nie jest tajemnicą, że chcemy, żeby marka Kram została wypromowana w sposób właściwy, a kobiecy sport jest pozytywnie odbierany przez społeczeństwo. Drugim powodem jest to, że jestem patriotą politycznie i gospodarczo. Małe i średnie firmy próbują budować polski sport i kulturę, ponieważ to jest nasz moralny i biznesowy obowiązek – dodał sponsor. 

Na konferencji prasowej padło pytanie, jakiej wielkości będzie to wsparcie, niestety nie padła konkretna odpowiedź. Nowy sponsor chce, by w przyszłym roku Start uplasował się w okolicy drugiego miejsca, a za dwa lata – trzy lata powalczył o mistrzostwo Polski.

Umowę z firmą Kram podpisano na dwa lata.      

Źródło: portEl.pl

JK