Event MIX Fiesta Catering podsumowuje rok 2016

Fiesta Catering podsumowuje rok 2016

0

2016 rok dla Fiesty Catering obfitował w liczne usługi cateringowe. Łącznie było to 250 imprez, z udziałem 27 000 uczestników. Szczególnie wyróżniał się pod tym względem czerwiec, kiedy z sukcesem zrealizowano 64 usługi.

Na szczególną uwagę zasługują dwie realizacje przeprowadzone w minionym roku. We wrześniu 2016 roku Fiesta Catering przygotowała kompleksową realizację cateringową na Torwarze w Warszawie. W wydarzeniu udział wzięło ponad 2500 osób. Za organizację konferencji odpowiedzialna była Agencja RIVAL, klientem finalnym była natomiast firma AVON Polska.

W ramach usługi cateringowej zaserwowani przerwy kawowe z deserami, zimne przekąski i sałatki oraz lunche w formie bufetów. Dodatkowo podczas całego czasu wydarzenia goście mogli korzystać z open baru – do ich dyspozycji były wina białe i czerwone.

Fiesta Catering zadbała o kompleksową oprawę cateringową całego wydarzenia. Oprócz specjalnie dobranego menu, także o sprawną logistykę całej konferencji – zapewniono dogodne rozstawienie stołów koktajlowych, aby uczestnicy konferencji swobodnie mogli korzystać z bufetów i cieszyć się smacznym jedzeniem.

Pod koniec kwietnia Fiesta Catering przygotowała kompleksową realizację cateringową na Zamku na Hradczanach w Pradze. Podczas dwudniowej konferencji udział wzięło łącznie ponad 1100 osób. Podczas całego wydarzenia do dyspozycji gości były przerwy kawowe z deserami, zimne przekąski i sałatki oraz lunche. Dodatkowo przygotowano kolację z serwowaną przekąską oraz zainstalowano dwie stacje kulinarne, gdzie kucharze na oczach gości przyrządzali i serwowali m.in. dania kuchni czeskiej.

Ze względu na miejsce wykonywanej usługi – Zamek na Hradczanach, który obecnie pełni funkcję siedziby Prezydenta Czech, dużym wyzwaniem było zapewnienie zaplecza logistycznego. Łącznie korzystano z 19 ciężarówek, którymi został przetransportowany niezbędny sprzęt, wyposażenie oraz posiłki.

[galeria=”1″]

Źródłem pomyślnego wykonania realizacji dla takiej liczby osób jest doświadczenie Fiesty Catering. Firma od przeszło 13 lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi cateringowe. Sprawdzeni kucharze, kelnerzy oraz profesjonalne doradztwo to najważniejsze cechy, które wyróżniają dostawcę usług cateringowych. Bardzo ważnym elementem rozwoju firmy jest śledzenie pojawiających się trendów zarówno kulinarnych, aranżacji wnętrz jak też podążanie za zainteresowaniami i oczekiwaniami klientów.

www.fiesta.com.pl

JK