Trade marketing  Nowości Polpak Packaging na targach opakowań w Warszawie

 Nowości Polpak Packaging na targach opakowań w Warszawie

0

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja międzynarodowych targów opakowań – Packaging Innovations, w których Polpak Packaging po raz kolejny uczestniczy w roli wystawcy.

Oprócz stałej oferty zamknięć do opakowań i opakowań kosmetycznych firma zaprezentuje odwiedzającym nowości, którymi w tym roku są niezwykle popularne ostatnio opakowania silikonowe. Lekkie i funkcjonalne pojemniki wyposażone w wypustki do masażu, silikonowe przyssawki służące do przymocowania do gładkich powierzchni, czy dodatkowa membrana zabezpieczająca umieszczona w aplikatorze, to tylko niektóre z wielu zalet tego opakowania.

Różnorodność kształtów i pojemności silikonowych buteleczek sprawia, że okażą się niezastąpione w codziennym użytkowaniu, ale też będą praktycznym rozwiązaniem w podróży.

Oprócz wspomnianych nowości na stoisku firmy będzie można znaleźć szereg opakowań kosmetycznych m.in. opakowania airless, słoje, kroplomierze oraz zamknięcia do opakowań takich jak: dozowniki, dozowniki spieniające ze szczoteczką, atomizery, spryskiwacze, spieniacze i wiele innych.

– Jesteśmy przekonani, że – jak co roku – nasze spotkania na targach będą pełne inspiracji, konstruktywnych rozmów i wspólnych planów w odniesieniu do obecnych i nowych projektów – mówi Wioleta Budzałek, Specjalista ds. Marketingu Polpak Packaging.

[galeria=”1″] 

W trakcie targów Packaging Innovations 2017 w EXPO XXI Warszawa firma Polpak Packaging zaprasza do hali „zielonej” na stoisko B9.

OOH magazine objął patronat medialny nad wydarzeniem.

www.packaging.polpak.pl

www.packaginginnovations.pl

JK