Event MIX Eventy rockowe coraz bardziej popularne – czyli petarda „Higway to Hell” firmy...

Eventy rockowe coraz bardziej popularne – czyli petarda „Higway to Hell” firmy Exclusive Event

0
Event z cyklu Highway to Hell, czyli rockowa petarda firmy Exclusive Event

W sobotę, 21 października 2017 r. odbył się coroczny bankiet organizowany dla stałego klienta Exclusive Event z branży IT. Tegoroczna edycja wydarzenia została przygotowana w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Podobnie jak w poprzednich latach, najważniejszym celem eventu było zaskoczenie gości niebanalnym pomysłem komponującym się z wybraną lokalizacją, budowanie napięcia, podgrzewanie atmosfery i utrzymanie najwyższej temperatury spotkania od jego początku do samego końca. O szczegółach eventu opowiada Adriana Piekarska, CEO Exclusive Event.

– Po wielogodzinnych spotkaniach kreacyjnych zespołu Exclusive Event, analizach poprzednich wydarzeń i konsultacjach z Klientem, wybór padł na klimat rockowy. Temat niezwykle szeroki, przez co – kierowany dodatkowo do męskiego grona uczestników – mógłby się wydać zbyt oczywisty. Jednak takie postrzeganie eventów rockowych sprawiło, że ten potraktowaliśmy jako wyjątkowe wyzwanie. Cel – wykreowanie prawdziwej rockowej petardy eventowej.

Na tę okazję zamieniliśmy piękne, nowoczesne wnętrza muzeum w metę rock’n’rollowców. Zanim to jednak nastąpiło, zmagaliśmy się z wyjątkowo trudną logistyką montażową – na przygotowanie wydarzenia mieliśmy bowiem jedynie 24 godziny. W dniu poprzedzającym naszą imprezę, na terenie Muzeum odbywała się konferencja z bankietem, co uniemożliwiało nam swobodny montaż od godzin porannych. Nocny montaż wymagał więc udziału aż dwóch ekip technicznych, co zaowocowało pracą blisko 80 osób. By wszystko przebiegło zgodnie z harmonogramem, nie było miejsca na najmniejszy nawet poślizg. Perfekcyjne przygotowanie, doskonała komunikacja wewnętrzna zespołu i starannie opracowane dokumenty zaowocowały pierwszym sukcesem – pełną gotowością zgodnie z założonym godzinami. Nadszedł czas prób zespołów i scalenia wszystkich elementów układanki w jedną całość. Ponieważ nie tolerujemy dróg na skróty, nie pozostawiamy miejsca na przypadkowe decyzje. W dniu eventu wszystko musi zagrać perfekcyjnie. Zadaniem EE jest doprowadzenie do sytuacji, w której uczestnik wydarzenia widzi jeden doskonały i spójny obraz. 

Gdy 150 Gości wysiadło z autokarów z włączonymi aparatami w telefonach komórkowych w rękach, wiedzieliśmy już, że powitanie w mocnych rytmach kawałka „Thunderstruck” AC/DC, wzmocnionego warkotem silnika motocyklowego, dźwiękami bębnów, odpowiednią scenografią i tłumem czekających przed wejściem fanów rocka, na pewno zapisze się w ich pamięci… Później poszło już „koncertowo”. Panujący wewnątrz półmrok, lekko unoszący się dym, podświetlone delikatnie samoloty nad głowami uczestników eventu dodatkowo podgrzewały atmosferę. Ogromne zainteresowanie wzbudził również wyjątkowo skonstruowany bar z wkomponowanym śmigłem samolotu. Kiedy na salę, w rytm utworu ”We will rock You” wjechał motocykl z seksowną wokalistką zespołu coverowego, klimat był już naprawdę gorący. Wraz z muzykami ustawionymi na scenie rozpoczęła doskonały performance rockowy, a napięcie nadal rosło z każdym kolejnym kawałkiem. Przeboje takie jak „Highway to Hell”, „It’s my life”, czy „Smells like teen spirit” poruszyły publiczność i zrobiły wstęp do dalszych atrakcji. Na uwagę zasługiwał również specjalnie na tę okazję przygotowany spektakl taneczny w wykonaniu mistrzyni Pole Dance – Martyny Dominikowskiej wraz z grupą taneczną. Pikanterii wydarzeniu dodawała również Gospodyni Wieczoru, niezwykle seksowna i utalentowana Aleksandra Szwed, która z humorem i pazurem poprowadziła tę rockową galę. Wielki finał eventu to cudowny występ zespołu IRA, który był swoistą wisienką na tym rockowym torcie – opowiada Adriana Piekarska, CEO Exclusive Event.

– Chciałoby się powiedzieć sex, drugs and rock’n’roll. Ale powiemy sex, fun and rock’n’roll, przy pierwszym punkcie również puszczając zadziorne oko – dodaje Adriana.

Zdjęcia z backstage’u można zobaczyć TUTAJ.