Event MIX Łukasz Kaszewski nowym dyrektorem generalnym Hotelu MDM

Łukasz Kaszewski nowym dyrektorem generalnym Hotelu MDM

0
Łukasz Kaszewski nowym dyrektorem generalnym Hotelu MDM

Po 10 latach pracy w grupie Hotele Warszawskie „Syrena”, Łukasz Kaszewski objął funkcję dyrektora generalnego Hotelu MDM. Od marca odpowiada za zarządzanie całym budynkiem przy placu Konstytucji 1, w którym mieści się Hotel MDM, Bar & Bistro UPSTAIRS, a także biuro zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena” i kilka innych lokali usługowych. Dyrektor generalny odpowiedzialny jest za wszystkie kwestie związane z zarządzaniem hotelem i personelem, a także za koordynację współpracy z najemcami budynku.

Łukasz Kaszewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Gastronomii Hotelarstwa i Turystyki. Pierwsze doświadczenia w hotelarstwie zdobywał w Wielkiej Brytanii jako pokojowy oraz inspektor. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę w grupie Hotele Warszawskie „Syrena” na stanowisku recepcjonisty w Polonia Palace Hotel. Po kilku miesiącach awansował na kierownika zmiany, a później zastępcę kierownika recepcji. Następnie przez kilka lat pracował na stanowisku kierownika ds. pokoi. Zanim otrzymał promocję na dyrektora generalnego Hotelu MDM przez ponad dwa lata sprawował funkcję zastępy dyrektora generalnego Polonia Palace Hotel – Pawła Lewtaka.

Głównym zadaniem nowego dyrektora jest bieżące zarządzanie obiektem, a także koordynacja prac remontowych związanych z rewitalizacją fasady elewacji budynku przy placu Konstytucji 1. – Łukasz w trakcie 10-letniej pracy w Polonia Palace Hotel odpowiadał za sprawy organizacyjno-techniczne hotelu – wielokrotnie, podczas prac remontowych prowadzonych w Polonia Palace Hotel, koordynował współpracę z firmą Strabag – opiekunem technicznym naszych hoteli. W związku z tym postanowiliśmy powierzyć Łukaszowi koordynację działań związanych z rewitalizacją budynku Hotelu MDM. Doceniliśmy również staż oraz dotychczasowy wkład pracy Łukasza i jednogłośnie awansowaliśmy Go na stanowisko dyrektora generalnego – mówi Paweł Lewtak – dyrektor generalny Polonia Palace Hotel i członek zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena”.

W skład grupy Hoteli Warszawskich „Syrena” wchodzą Polonia Palace Hotel, Hotel Metropol i Hotel MDM. Spółka zarządzająca obiektami istnieje od 2004 roku i zatrudnia ponad 200 osób.