Gadżety reklamowe Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne!

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne!

0

Każdego dnia na całym świecie dochodzi do setek tysięcy kradzieży kieszonkowych, ale z Bobby’m możesz się czuć bezpiecznie! Sprawdź oryginalny i jedyny w swoim rodzaju plecak chroniący przed kieszonkowcami Bobby, którego historia zaczęła się na Kickstarterze!

Dzięki specjalnej konstrukcji plecaka Bobby Urban P705.642, wszystkie kieszenie i zamki są ukryte, dzięki czemu przedmioty osobiste będą zawsze doskonale zabezpieczone, a specjalny materiał na zewnątrz chroni przed przecięciem, zarówno tym przypadkowym jak i celowym. Plecak można całkowicie zamknąć zwijając główną przegrodę i blokując ją zamkiem szyfrowym wzmacnianym stalą, który może posłużyć również do przykucia plecaka np. do stolika w restauracji. Posiada również specjalne, ukryte kieszenie na dokumenty, w tym jedną z ochroną przed skanowaniem RFID. Wszystko to sprawia, że jest niemal jak sejf.

Plecak Bobby Urban to idealny upominek dla każdego, kto ceni sobie modny design i bezpieczeństwo. Warto podkreślić, że jest również jednym z „5 super plecaków, jakie powinieneś mieć w roku #2018”, wskazanych przez kanał Youtube Incredibles Tech!

Poznaj całą rodzinę tych wyjątkowych plecaków!

www.voyager-katalog.pl

JK