Marketing MIX Nowe rozwiązania LED Direct View od NEC  

Nowe rozwiązania LED Direct View od NEC  

35
0

NEC Display Solutions znacząco poszerza swoją ofertę rozwiązań LED Direct View (dvLED) do Digital Signage wewnątrz i na zewnątrz budynków, jak również do pomieszczeń konferencyjnych. Nowa oferta NEC dvLED obejmuje serie: FA2, LED Q, LED S oraz LED A.

NEC ma bogate tradycje związane z dvLED oraz wiele udanych instalacji znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach. Nowe produkty w  portfolio dvLED firmy, przeznaczone dla wielu różnych branż i zastosowań, są wynikiem współpracy NEC i firmy S[quadrat], pioniera branży LED, kupionego przez NEC w lutym 2018 roku.

Obie firmy oferują nowe rozwiązania dvLED, które zapewniają wysoką niezawodność i ciągłość pracy, stanowiąc przyszłościową inwestycję dla użytkowników. Rozszerzona oferta dvLED obejmuje następujące serie:

– Seria NEC FA2 (FinePitch Advanced) – panoramiczny format 16:9 modułów o niewielkiej odległości pomiędzy pikselami dla standardowej rozdzielczości z inteligentnymi, magnetycznymi kartami pikselowymi i pełnym dostępie serwisowym od frontu; łatwa instalacja dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami dla zasilania i danych.

– Zestawy serii NEC FA2 – kompletne rozwiązanie dla standardowych ekranów o różnych rozmiarach i rozdzielczościach od HD do UHD. Zawierają moduły LED o małej plamce od 1.2mm, pozwalające na wyświetlanie treści wysokiej rozdzielczości i elastyczną instalację dzięki uchwytom ściennym lub wolnostojącemu statywowi. Na swoim stoisku na ISE 2019 NEC zaprezentował dwa modele: ekran HD 165” do Digital Signage o rozstawie pikseli 1.9mm oraz ekran HD 137” do spotkań i konferencji o wielkości piksela 1.5 mm.

– Seria LED Q (Square) – łatwe w konfiguracji kwadratowe moduły ½ metra, które podczas instalacji można elastycznie dopasować do potrzeb projektu. Seria Q oferuje łatwą instalację i konserwację, przez co jest idealnym rozwiązaniem w wielu zastosowaniach. Goście tegorocznych targów ISE 2019 obejrzeli imponującą instalację artystyczną stworzoną właśnie z wykorzystaniem modułów serii Q.

– Seria LED S (Slim) – zaprojektowana do zastosowań w witrynach sklepowych, jest doskonałym, niedrogim rozwiązaniem dla handlu detalicznego. Na swoim stoisku na  ISE 2019 firma NEC zaprezentowała ekran o rozmiarze pikseli 3.6mm do okna wystawowego sklepu, zbudowany w oparciu o serię S.

– Seria LED A (Poster) – wyjątkowo lekka i cienka konstrukcja do mobilnego Digital Signage i informacji wizualnej oraz jako alternatywa dla tradycyjnych roll-upów. Seria A oferuje funkcjonalność plug-and-play ze zintegrowanym odtwarzaczem multimedialnym. Na ISE 2019 można było zobaczyć taki poster w recepcji stoiska NEC. 

– W lutym przypadła pierwsza rocznica zakupu przez NEC firmy S[quadrat], jednego z wiodących na świecie dostawców ekranów LED, a nasze nowe produkty odzwierciedlają bogate doświadczenie w tworzeniu nowych technologii, które będą miały znaczący wpływ na wiele branż na rynku – powiedział Andreas Brockschmidt, Senior Vice President Sales and Marketing w S[quadrat].

 

– Nasi klienci szukają sposobów, aby wywrzeć wrażenie na odbiorcach i skutecznie przekazywać komunikaty nawet w najjaśniejszych środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno w handlu detalicznym, transporcie, jak i korporacjach. Nowe rozwiązania LED reprezentują wspólne wartości NEC i S[quadrat] w zakresie tworzenia doskonałej jakości produktów i łączenia ich z wysokim poziomem wsparcia i usług. Dzięki naszemu naciskowi na stosowanie komponentów najlepszej jakości i przestrzeganiu najsurowszych norm produkcyjnych, nasi klienci mogą być pewni, że ich inwestycja w technologię LED będzie trwała i przyszłościowa – dodaje Andreas Brockschmidt.

www.nec-display-solutions.com

JK