Wydarzenia Zbliża się wrocławska edycja Breakfast with Google

Zbliża się wrocławska edycja Breakfast with Google

0

Czy może być coś lepszego niż networking z przedstawicielami i partnerami Google z samego rana? Tak – networking i solidna porcja wiedzy o narzędziach marketingu.

Breakfast with Google

Pierwsza polska edycja spotkania Breakfast with Google odbędzie się we Wrocławiu. Organizatorzy wydarzenia (firma Fly On The Cloud – oficjalny Google Premier Partner) mają na koncie wiele eventów skupionych wokół chmurowych rozwiązań. Zeszłoroczne Google For Business oraz Google Next Level cieszyły się ogromną popularnością. Serię wydarzeń Breakfast with Google wyróżnia to, że poświęcona jest wyłącznie zagadnieniom związanym z marketingiem.

Nowy marketing w chmurach

Google od lat dostarcza użytkownikom Gmaila bezpłatny pakiet biurowych aplikacji, który znacznie usprawnia wszelkie aktywności związane z promowaniem firm i prywatnych przedsięwzięć w internecie. Żaden dział marketingu nie może obejść się bez edytorów tekstów, baz danych, prezentacji czy tabel do analizy i planowania – niestety, nie wszyscy wiedzą jak w pełni wykorzystać potencjał tych narzędzi.

Marketerzy i specjaliści Google chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami ze wszystkimi, którzy pojawią się na spotkaniu Breakfast with Google.

Gdzie i kiedy?

Entuzjaści SEO, contentu i reklam oraz przedstawiciele Google będą mieli okazję spotkać się przy kawie we wtorek 11 lutego 2020 we wrocławskim hotelu Ibis Styles między godziną 10:00 a 13:30. 

Wydarzenia Breakfast with Google to idealny pomysł na zimowy poranek. Wrocławska edycja tego wydarzenia zbliża się wielkimi krokami, a liczba miejsc jest ograniczona – zarezerwuj swój udział za darmo.