Gadżety reklamowe Kolekcja bombonierek Amante „Wielkanoc 2020”

Kolekcja bombonierek Amante „Wielkanoc 2020”

0

Marka Amante, oferująca belgijskie ręcznie robione praliny oraz trufle, zaprezentowała kolekcję bombonierek przygotowaną specjalnie na Wielkanoc 2020.

W wielkanocnej kolekcji – oprócz bombonierek znanych już z oferty zaprezentowanych jednak w nowej kolorystyce – znalazły się również bombonierki nowe, w tym m.in. bombonierki z wielkanocnym nadrukiem czy też bombonierki z obwolutami w wielkanocnych kształtach.

Z okazji Wielkanocy do bombonierek reklamowych Amante trafiły belgijskie praliny w wielkanocnych kształtach zarówno z deserowej, mlecznej, jak i białej czekolady. Czekoladowy zajączek, czekoladowy baranek, czekoladowa kurka… Belgijskie pralinki w kształcie jajeczek… Czekoladowe jajeczka w cukrowej, kolorowej skorupce…

[galeria=”1″] 

Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni twórczych możliwości. Na życzenie klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo. W katalogu Wielkanoc 2020 znajdą Państwo również propozycje czekolad w wielkanocnych opakowaniach.

Oferta dostępna jest w firmowym folderze Wielkanoc 2020.

Więcej inspiracji na słodki świąteczny upominek można znaleźć TUTAJ.

Marka Amante, wyróżniająca się na rynku szeroką gamą kolorystyczną opakowań z możliwością ich personalizowania (www.amante.com.pl), należy do portfolio firmy Chocolate Land, która posiada w swojej ofercie również zestawy delikatesowe sygnowane marką Dolci.

KL