Gadżety reklamowe Szeroka gama wiosennych bluz w ofercie jettStudio

Szeroka gama wiosennych bluz w ofercie jettStudio

0

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio prezentuje bluzy reklamowe, sportowe, a także robocze.

Dostępne w ofercie bluzy wykorzystywane mogą być zarówno jako odzież codzienna, sportowa, BHP, jak również w różnego rodzaju akcjach reklamowych. Dzięki domieszce poliestru charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości. Świetnie nadają się pod nadruk, jak i pod haft. Dodatkowy atut to usuwalne metki, umożliwiające stworzenie własnej linii odzieży.

  • SU1070 CLASICA –  klasyczna bluza bez kaptura i zamka, zaokrąglony kołnierzyk. Elastyczny ściągacz przy kołnierzyku, na mankietach i w talii. Wzmacniane kryte szwy na karku.
  • SU1087 CAPUCHA – bluza kangurka z kapturem, elastyczne ściągacze przy mankietach i w talii. Rozmiary dziecięce bez sznurkowego ściągacza przy kapturze.
  • SU1067 URBAN – dwukolorowa bluza z kapturem z podwójnej tkaniny ze sznurkowym ściągaczem. Kieszeń w stylu kangurka. Elastyczne ściągacze przy mankietach i w pasie.
  • SU1058 BADGET – dwukolorowa bluza z raglanowymi rękawami, model unisex. Kaptur ze skrzyżowanym kołnierzem i metalowymi oczkami, kontrastujące wnętrze i sznurki. Kieszeń w stylu kangurka. Elastyczne ściągacze przy mankietach i w talii 1×1.
  • SU1105 FUJI – rozpinana bluza z kapturem z fluorescencyjnymi akcentami. Kaptur z podszewką z mikro perforowanej tkaniny poliestrowej w kontrastującym fluorescencyjnym kolorze. Sznurek i metalowe oczka również w fluorescencyjnym kolorze. 

www.jettstudio.pl

KL