Logo

Event MIX

Koncert Czesława Mozila w Copernicus Toruń Hotel

Nadszedł czas, aby odmrozić kulturę w Toruniu! Copernicus Toruń Hotel zaprasza 26 czerwca 2020 r. o godzinie 21:00 na solowy występ Czesława Mozila, który odbędzie się w przytulnym ogrodzie przy Bulwarze Filadelfijskim 11, pod dachem namiotu eventowego Atlantis.

Na pierwszym takim podwieczorku muzycznym goście będą mieli okazję zażyć z Czesławem Mozilem trochę monodramu, trochę stand-upu i trochę koncertu.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Spotkanie z Czesławem Mozilem za każdym razem rządzi się swoimi prawami. Tym razem to prawo postpandemii COVID-19. Uważajcie na siebie, na bliskich i dalekich.

Wydarzenie będzie zorganizowane z uwzględnieniem wszystkich wymogów sanitarnych, co oznacza, że liczba nienumerowanych miejsc siedzących będzie limitowana. W przypadku zmiany wytycznych, pula biletów może ulec zwiększeniu.

Szczegóły wydarzenia oraz bilety znajdziesz TUTAJ.