Marketing MIX „Kto Ty jesteś? Polak mały” – czyli jak marka Olimp Sport Nutrition...

„Kto Ty jesteś? Polak mały” – czyli jak marka Olimp Sport Nutrition uczciła Święto Niepodległości

128
0

Marka Olimp Sport Nutrition w oryginalny sposób uczciła Święto Niepodległości. W filmie przygotowanym z tej okazji, ambasadorzy marki recytują „Wyznanie wiary dziecięcia polskiego” Władysława Bełzy, szerzej znane jako wiersz pod tytułem: „Kto Ty jesteś? Polak mały”.

W nagraniu wzięli udział między innymi: wicemistrz świata w skoku o tyczce, Piotr Lisek, były mistrz świata strongman, Mariusz Pudzianowski oraz mistrzyni świata Figure Soft Katarzyna Dziurska. Sportowcy, reprezentujący na co dzień Polskę na arenie międzynarodowej, postanowili tego dnia wcielić się w rolę aktorów. Dla wszystkich był to debiut w nowej roli.

Dzięki marce Olimp Sport Nutrition możemy przypomnieć o wartościach, które są ważne i uniwersalne dla wszystkich Polaków, kim jesteśmy i co nas łączy – mówi Mariusz Pudzianowski. – Każdy z nas uczył się tego wiersza w szkole podstawowej. To była pierwsza lekcja patriotyzmu. Dziś, z okazji tak ważnego dla Polaków święta, możemy tę lekcję przypomnieć i pokazać, że mimo, że różni nas płeć, wiek, czy fakt, że uprawiamy różne dyscypliny sportu, tego dnia jesteśmy razem. Polska górą! – tłumaczy Pudzianowski.

– Dla mnie, jako Polki, wzięcie udziału w takim projekcie to niesamowite wyróżnienie – mówi Katarzyna Dziurska. – 11. listopada to dla mnie szczególna data, dlatego zgodziłam się wziąć udział w tej akcji bez chwili zastanowienia. Wierzę, że dzięki niej wielu z naszych fanów na nowo poczuje dumę z bycia Polakiem. A poza tym to  zupełnie nowa rola i ciekawe zadanie aktorskie – podkreśla Dziurska.

Cieszymy się, że mamy w gronie naszych ambasadorów ludzi, dla których patriotyzm jest tak ważny – mówi Maciej Jaskot, Dyrektor Marketingu i Komunikacji marki Olimp Sport Nutrition. – Marka Olimp Sport Nutrition jest marką międzynarodową, ale nasze korzenie są tutaj, w Polsce. Nigdy nie zapomnimy, skąd wyrośliśmy. Codziennie powinniśmy sobie przypominać, że jesteśmy Polakami, dumnymi ze swojej przeszłości, odważnie patrzącymi w przyszłość. Zwłaszcza w takim dniu jak 11 listopada – podsumowuje Jaskot.

 

KL