Marketing MIX Cityboard Media startuje z e-commerce

Cityboard Media startuje z e-commerce

117
0

Cityboard wprowadza na rynek swój e-sklep Cityboard Online. Będzie w nim można zakupić ekrany cityboard. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku. Platforma zakupowa jest już dostępna dla klientów.

Cityboard Online

Sklep jest dostępny pod adresem Cityboard Online. Po utworzeniu konta, wybiera się miasto, ulicę, a także czas kampanii. System wyświetli dostępne ekrany. Po wyborze interesujących nośników można zamówić projekt i/lub druk plakatów. Proces zakupów kończy e-płatność i wystawienie faktury. Ze sklepu mogą korzystać firmy i osoby prywatne. – Czegoś podobnego nie ma na polskim rynku i cieszymy się, że my wprowadzamy e-commerce na rynek reklamy zewnętrznej. Wcześniej wprowadziliśmy na rynek ekoplakat, czy system do planowania kampanii na ekranach LED ecolight. Szukamy ciągle nowych rozwiązań, bo to naturalna droga w biznesie – mówi Marcin Stan, członek zarządu firmy. Do wyboru w e-sklepie są ekrany w 63 miastach w Polsce.

Cityboard Online jest adresowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą sami zaplanować swoją kampanię. Prace koncepcyjne nad uruchomieniem sklepu realizowaliśmy własnymi siłami. Długo zastanawialiśmy się nad funkcjonalnościami i kwestami UX, ale jestem zdania, że nasz produkt przypadnie do gustu klientom – dodaje Marcin Stan.

Łatwość zakupu

Każdy z billboardów dostępnych w sklepie jest sfotografowany, ma wskazany najazd, punkty POI, a także liczbę generowanych kontaktów na dobę. – Robiliśmy wszystko, aby proces był łatwy i intuicyjny. W dzisiejszych czasach zakupy bez wychodzenia z domu to niezaprzeczalna wartość. Dajemy naszym klientom szeroki wachlarz możliwości. Mogą się z nami skontaktować, mogą odwiedzać nasze biura, a od dziś mogą także zalogować się do Cityboard Online, wybrać interesujący ich ekran i dotrzeć do swoich klientów – dodaje Marcin Stan.

Zmiany w Cityboard

W połowie listopada firma wprowadziła nową identyfikację wizualną. Odświeżyła swoje logo, a także wprowadziła do identyfikacji nowe warianty, między innymi Cityboard Digital. Sklep Cityboard Online to kolejna odsłona zmian digitalowych w firmie.

Więcej na Cityboard.pl

KL