Inspiracje Wielkanocne niespodzianki dla najmłodszych

Wielkanocne niespodzianki dla najmłodszych

0

Co było pierwsze? Jajko, czy kura? Odpowiedź na to jakże ważne pytanie być może uda się odnaleźć, otwierając jedną z pluszowych niespodzianek z kolekcji upominków reklamowych Promotion Tops 2021. Rozwiązanie tej zagadki może być całkiem zaskakujące, a prawda niekoniecznie oczywista.

Wielkanoc pełna jest niespodzianek i ukrytych skarbów. Co tym razem kryje się w trawie? Co dla naszych milusińskich schował sprytny zajączek?  Nawiązując do tradycji wielkanocnych poszukiwań, inspirujące upominki świąteczne dla tych mniejszych i tych trochę większych przygotowała firma Inspirion Polska.

W najnowszej ofercie upominków reklamowych Promotion Tops 2021 znalazły się pluszowe jaja z niespodziankami. Pluszowy króliczek LUKAS oraz kaczka LENI z miękkim futerkiem zostały umieszczone wewnątrz pluszowych jaj otwieranych na zamek błyskawiczny. Nadruk z hasłem promocyjnym lub życzeniami można umieścić na specjalnej etykiecie w kształcie serca.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tych wyjątkowych propozycji świątecznych. Firma Inspirion Polska zapraszamy do współpracy agencje reklamowe z całej Polski, oferując szeroki wybór upominków i gadżetów reklamowych wraz ze znakowaniem. Produkty z oferty Promotion Tops 2021 dostępne są dla klientów końcowych w dobrych agencjach reklamowych. Katalogi z ofertą upominków reklamowych na 2021 rok znajdą Państwo TUTAJ i TUTAJ.

inspirion.pl

https://promotiontops.pl/

KL