Inspiracje Wielkanoc 2021 z Balonowe Love

Wielkanoc 2021 z Balonowe Love

0

Balonowe Love to jedna z niewielu firm w Polsce, która prowadzi internetowy sklep imprezowy, jednocześnie świadcząc szeroki wachlarz usług dekoracyjnych. Jak mówią: „wyróżniamy się profesjonalizmem oraz pasją do tego co piękne i niepowtarzalne. Zorganizujemy nie tylko Wasze przyjęcie od A do Z, ale także każdy nieszablonowy pomysł, ponieważ kochamy wyzwania”.

Balonowe Love to również poczta balonowa i kwiatowa premium. Można zaskoczyć bliską osobę, zamawiając balony w pudełkach, najpiękniejsze bukiety kwiatowe oraz przepyszne wypieki stworzone z produktów najwyższej jakości.

W sklepie internetowym można znaleźć m.in. różnego rodzaju balony foliowe oraz lateksowe, balony giganty, dekoracje stołów tj. talerzyki, kubeczki, serwetki, a także girlandy, piniaty, rozety oraz artykuły handmade.

 

Na Wielkanoc Balonowe Love przygotowało specjalną świąteczną ofertę produktów, dzięki którym można udekorować swoje domy oraz firmy w magiczny sposób. Piękne zestawy dodatków wielkanocnych w postaci kolorowych dekoracji stołów, piniat w kształcie świątecznych pisanek, smakowitych wypieków, a także dekoracji balonowych na zamówienie z pewnością przyczynią się do udanych Świąt.

– Jeśli nie posiadacie Państwo pomysłów na wielkanocne paczki dla pracowników lub swoich najbliższych – zespół Balonowe Love przygotuje je za Was, zachowując przy tym klasę i niebanalny design – przekonuje przedstawiciel Balonowe Love.

Balonowe Love to odpowiedź na imprezę w każdym stylu, oferując szeroki asortyment produktów niezbędnych na każde przyjęcie tematyczne i okolicznościowe.

Baby Shower, Wieczór Panieński i Kawalerski, Śluby i Wesela, Urodziny, Halloween, Christmas Party, lata 80-90te, Kasyno Party, impreza w stylu PRL, czy inne – potrafią zbudować odpowiedni klimat każdej imprezy – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, spełniając przy tym dekoracyjne marzenia we wszystkich tematach, stylach i kolorach!

Więcej na profilach firmy w Social Media: InstagramFacebook.

KL