Event MIX A po zimie… nadchodzi Colors!

A po zimie… nadchodzi Colors!

0

Co roku czas przedwiosenny w Colors of Design to premiera nowych kolekcji mebli i akcesoriów eventowych. To właśnie wtedy wszyscy przygotowujemy się na najgorętszy okres w branży, poszukując rozwiązań i inspiracji, które sprawią, że organizowane wydarzenie rozejdzie się wielkim echem.

Kiedy końcem lutego 2020 roku wprowadzaliśmy do oferty naszą serię mebli ze sklejki ZERO WASTE, wiedzieliśmy, że to produkt, którego bardzo brakowało na rynku. Czuliśmy, że będzie to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, choć jak pokazały kolejne dni, zawisł on w próżni całkowitego zamknięcia branży. Mimo iż miniony rok daleki był od wyobrażeń i planów, jakie buzowały nam w głowach jego początkiem, nasza nowa seria zaskarbiła sobie sympatię wielu specjalistów w branży, będąc elementem pięknych realizacji.

Z kolejną wiosną rośnie nadzieja, że niebawem więzy obostrzeń zostaną zerwane, a wraz z nią w Colorsie rozkwitają kolorami nowe eventowe propozycje. Bo kolor ma moc i energię, tak bardzo obecnie nam wszystkim potrzebne i to nimi chcemy wypełniać Wasze eventy w bieżącym roku.

Fot. Colors of Design

Jakich zwiastunów wiosny można zatem wypatrywać w Colorsie? Zacznijmy od wspomnianej już ekologicznej serii ZERO WASTE. Seria składa się z sof, foteli, puf, stolików, stołów, bufetów i akcesoriów zbudowanych ze sklejki. Tu świetny design, łączy się z praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy można bowiem w całości rozłożyć do transportu i tym samym ograniczyć gabaryty dostawy nawet dużej ilości elementów. Meble wypoczynkowe zostały wyposażone w poduszki, które w pierwotnej wersji wystąpiły w dwóch odsłonach: szarego filcu i granatowego weluru. W tym roku poszerzamy gamę barw naszego eko designu.

Do oferty weszły głębokie odcienie burgundu oraz zieleni, a także elegancka czerń. Materiały użyte do obicia poduch, współgrają z innymi meblami tapicerowanymi z naszej oferty, świetnie więc będą wyglądać nawet w miksach, gdzie stanowić mogą jedynie akcent. Przy okazji warto wspomnieć, o nowościach wśród poduszek ozdobnych, które zostały wykonane z identycznej tkaniny, jak tapicerki naszych mebli, dla jeszcze lepszej spójności wszystkich komponentów scenografii.

Fot. Colors of Design

Kolejnymi produktami, które szerzej zainteresowały nas w tematyce ekologicznych rozwiązań eventowych, są meble z kartonu. Będąc na zagranicznych targach branżowych, zauważyliśmy, że w Europie to rozwiązanie jest szeroko stosowane. Taki mebel może ciekawie wyglądać, a co najważniejsze, materiał, z którego jest wykonany, jest surowcem odnawialnym. W Colorsie przedstawicielkami tego rozwiązania będą pufy CARD POUF. Ich ciekawy i fantazyjny kształt z pewnością zwróci na siebie uwagę i urozmaici niejedną aranżację.

Mamy za sobą prezentację mebli wypoczynkowych, czas na meble, które swoim kolorem będą podkręcać apetyt w strefach cateringowych i na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Zacznijmy od krzeseł OH w bajecznych odcieniach: miętowym, oliwkowym, granatowym, żółtym, białym i czarnym. W tym rozwiązaniu mieszają się klasyka i nowoczesność. A, co bardzo ważne, poza bezkompromisowym wyglądem, krzesła zapewniają również niesamowitą wygodę. OH świetnie sprawdzą się zarówno, jako krzesła konferencyjne, krzesła na wydarzenia plenerowe, czy też krzesła ślubne i weselne.

Fot. Colors of Design

Meblami, które już niebawem dołączą do naszej oferty i stworzą piękny duet z krzesłami OH, są stoły XOXO, łączące w sobie ekologię i dobry design. Blaty stołów wykonane zostały z naturalnej jasnej sklejki, natomiast ich również sklejkowe nogi występują w kolorze bieli i czerni. Jesteśmy przekonani, że ten niebanalny, ale zgrany tandem, skradnie niejedno serce i spojrzenie.

Jest jedna rzecz, która łączy wszystkie przedstawione dotychczas propozycje. Zarówno meble sklejkowe, kartonowe, jak i nowe stoły, rozkładają się do płaskich elementów, zabierając naprawdę niewiele miejsca podczas transportu. Z kolei krzesła OH, to propozycja sztaplowana, więc tu również zawężamy gabaryty dostaw.

Na koniec pochwalę się jeszcze jedną rzeczą, którą udało się nam osiągnąć w minionym roku. 90% naszych mebli zostało opakowane na cele magazynowe i transportowe, w dedykowane wielorazowe pokrowce, czym zdecydowanie zredukowaliśmy powszechnie używaną do tego celu jednorazową folię stretch. I właśnie w poszukiwaniu takich rozwiązań i łączeniu ich z dobrym designem i kolorem, upatrujemy przyszłość naszej firmy.

Niech moc koloru będzie z Wami!

Aneta Stojak – Z eventami związana od 10 lat, w tym od 2016 roku jako Brand Manager w wypożyczalni mebli eventowych Colors of Design. W firmie odpowiada za komunikację marketingową, realizację strategii digital i kształtowanie wizerunku firmy na rynku. Prywatnie fanka aktywnego trybu życia, muzyki, natury i designu. Wielbicielka łączenia stylów i kolorów, z których powstają często nieoczywiste i niebanalne aranżacje.

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu OOH magazine. Do pobrania TUTAJ.