Gadżety reklamowe Posadź las razem z Headwear Professionals

Posadź las razem z Headwear Professionals

482
0

Firma Headwear Professionals  rozpoczęła współpracę z  Fundacją Las Na Zawsze. Za każde zamówienie złożone w Headwear Professionals firma posadzi wspólnie z Fundacją 1 m kw. lasu.

„1 Twoje zamówienie = 1 m kw. lasu na zawsze”

Fundacja Las Na Zawsze sadzi bioróżnorodne lasy, które mają rosnąć wiecznie. Będą rosnąć tylko na gruntach, które na zawsze mają pozostać obszarem leśnym. Są to zwykle nieużytki oddalone od zabudowań i pól, ale zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie innych lasów. Więcej informacji o Fundacji Las Na Zawsze można znaleźć TUTAJ

Pierwsze drzewa firma Headwear Professionals posadzi już jesienią tego roku! Lasy są sadzone dwa razy do roku, bo taki rytm dyktuje natura. Sadzone są wtedy, kiedy w drzewach procesy wegetacji są spowolnione, a jednocześnie nie ma mrozu. Tymi właściwymi momentami są więc wczesna wiosna oraz późna jesień.

Sadzone są małe drzewka, bo takie najlepiej się przyjmują. Większe sadzonki trzeba by podlewać przez całe lato i każdą oddzielnie opalikować (aby nie ruszała się na wietrze). Przez pierwsze lat sadzonki intensywnie rozwijają systemy korzeniowe w glebie. W tym procesie natura wybiera te, które najlepiej przystosowane są do danego otoczenia i będą miały szansę rozwinąć się, by zasiedlić resztę wolnego obszaru.

„Pamiętaj! 1 Twoje zamówienie = 1 m kw. lasu na zawsze”. O szczegółach akcji firma Headwear Professionals będzie na bieżąco informować na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych!