Event MIX Plej spektakularnie powraca do offline’u premierą Kia EV6

Plej spektakularnie powraca do offline’u premierą Kia EV6

0

Przez cały tydzień od 7 do 11 czerwca 2021 agencja Plej prowadziła premierę pierwszego w pełni elektrycznego auta nowej generacji KIA EV6 w Instytucie Energetyki w Hali Wysokich Napięć w Morach.

Wydarzenie z uwagi na obostrzenia pandemiczne trwało aż 5 dni i zostało zrealizowane w 100% offline! Od poniedziałku do piątku auto zaprezentowano różnym grupom nieprzekraczającym 40 osób, a sam pokaz i prezentacje zostały zrealizowane 11 razy!

Sercem wydarzenia była efektowna scenotechnika, na którą złożyły się ekrany diodowe, w tym główny centralnie rozsuwany, ramiona robotyczne, scena obrotowa oraz widowiskowa i spektakularna „klatka” laserowa zawieszona ponad 17 metrów nad główną sceną! Wszystko to goście oglądali z trzech trybun, zasiadając w bezpiecznym dystansie 2 metrów. Show, prezentujące nowe auto, trwało około 4 minut. Było to specjalnie zaprojektowany pokaz, łączący w sobie elementy wizyjne, dynamiczną muzykę, scenografię świateł oraz ruch elementów automatyki scenicznej. Całość wieńczył efektowny pokaz laserowy, otaczający auto.

Była moc i emocje, za które kochamy offline.