Wydarzenia Po raz 10. poznamy najlepszych Dyrektorów Marketingu w Polsce!

Po raz 10. poznamy najlepszych Dyrektorów Marketingu w Polsce!

0

Ruszyły zgłoszenia do 10. edycji Konkursu Dyrektor Marketingu Roku doceniającego dokonania najlepszych Dyrektorów Marketingu, Brand Managerów, zespołów marketingowych oraz osób odpowiedzialnych za komunikację w firmach i organizacjach. Kandydatury można zgłaszać do 20 września. Zwycięzców poznamy na uroczystej gali finałowej 27 października.

Konkurs Dyrektor Marketingu Roku od 10 lat skupia się na nagrodzeniu wybitnych osób kierujących pracami działów marketingu w firmach i organizacjach. W odróżnieniu od innych konkursów branżowych docenia managerów stojących po stronie klienta za całość zarządzania marką, współpracę z agencjami, wizję, kreatywność, a finalnie wzmacnianie pozycji rynkowej przedsiębiorstwa.

Tegoroczna edycja Konkursu przyniesie szereg nowości! W związku z pandemią koronawirusa zeszłoroczna gala nie odbyła się, a zgłoszenie w Konkursie obejmuje okres 2 lat – 2020 i 2021. Do katalogu kategorii specjalnych dołączyły te stworzone w odpowiedzi na branżowe trendy: „Best COVID-19 Response”, „Master of Technology & Innovation”, „Master of Social Media” oraz „Master of CSR / Social Purpose”. Dodatkowo, Jury nagrodzi najlepszego Dyrektora Marketingu w nowej kategorii jubileuszowej – Dyrektor Marketingu 10-lecia!

Wyboru najlepszych z najlepszych dokona Jury złożone z byłych laureatów Konkursu, ekspertów branżowych, przedstawicieli agencji oraz domów mediowych. Jak co roku ocena Jury skupia się przede wszystkim na ocenie sylwetek kandydatów poprzez pryzmat osiągniętych efektów, zrealizowania przyjętej strategii marketingowej oraz wdrożenia innowacyjnych pomysłów. Kandydaci do tytułu Dyrektor Marketingu Roku 2020 / 2021 zostaną nagrodzeni w 16 kategoriach branżowych, 16 kategoriach specjalnych, 2 kategoriach zespołowych i 4 kategoriach „Odkrycia”. Tegoroczną nowością są specjalne ceny zgłoszeń (symboliczne 100 zł netto) dla kandydatów w następujących kategoriach:

  • Młody Wilk – Odkrycie roku (do 30 lat)
  • Start-up Marketer
  • Instytucje społeczne / NGO
  • Instytucje państwowe / GOV

Laureatów poznamy na uroczystej gali finałowej w Hotelu Crowne Plaza Warsaw już 27 października 2021 r. Organizator wspólnie z hotelem zadba o bezpieczeństwo uczestników organizując event zgodnie ze wszystkimi zaleceniami GIS.

Zgłoszenia do Konkursu Dyrektor Marketingu Roku przyjmowane są za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie: TUTAJ. Zgłoszenia można dokonać samodzielnie jak i za pośrednictwem agencji reklamowej, PR-owej, domu mediowego lub innego przedstawiciela. Warunkiem udziału w Konkursie jest rejestracja na stronie wraz z przesłaniem prezentacji konkursowej, na podstawie której Jury dokona oceny kandydata.

Ważne daty:

Zamknięcie zgłoszeń: 20 września 2021 r.
Gala Finałowa: 27 października 2021 r.
Szczegóły na stronie: TUTAJ.

O Konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2020 / 2021:

Konkurs Dyrektor Marketingu Roku (DMR) jest prestiżowym wydarzeniem adresowanym do top managmentu branży marketingowej. Od 10 lat Jury Konkursu wyłania najlepszych liderów marketingowych, docenia kreatywność i spójne działania komunikacji marketingowej.

Konkurs Dyrektor Marketingu Roku odbywa się w ramach konferencji Executive Summit. W tym roku jej hasłem przewodnim jest ‘New Reality’ – chcemy wspólnie zastanowić się, co przyniesie nam przyszłość i jak możemy się na nią najlepiej przygotować. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i online). Rejestracja: TUTAJ.