Gadżety reklamowe Fiori z premierą nowego narzędzia do efektywnych zakupów podczas targów Festiwal Marketingu

Fiori z premierą nowego narzędzia do efektywnych zakupów podczas targów Festiwal Marketingu

0

Firma fiori podczas Festiwalu Marketingu i Druku zaprezentuje zwiedzającym swoje nowe narzędzie cyfrowe do efektywnych zakupów. Rozwój technologii i rewolucja cyfrowa, która dzieje się na naszych oczach, zmienia praktycznie codziennie nasze otoczenie. Świat, który obrał kierunek w stronę digitalizacji, wymusza ewolucję w sposobie działania firm praktycznie w każdej z gałęzi gospodarki.

– Nie obserwujemy tego obojętnie i 2 lata temu skoncentrowaliśmy swoje wysiłki na pójście w kierunku nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają rozwój zakupów promocyjnych w których się specjalizujemy. Przyjęliśmy założenie, że nie będziemy się koncentrować stricte na stworzeniu samego miejsca zakupów e-commerce w postaci kolejnego sklepu gadżetowego. Wykonaliśmy klika kroków do przodu, tworząc Narzędzie, gdzie znajdziemy 40 000 różnych produktów promocyjnych, dodając trzy aplikację to pełnego zarządzania zakupionymi towarami wraz z całą wkładką analityczną i logistyczną. Platforma jest dedykowana stricte dla Firm i Instytucji, ich Działów Zakupów oraz  Działów Marketingu. Dajemy w niej możliwość również dokładania produktów i usług Dostawców zewnętrznych na życzenie Klienta wraz z pełną obsługą analityczną dedykowaną dla Zlecającego jak tez Wykonawcy zamówienia – mówi Wojciech Matocki z fiori.

– Wspólnie postanowiliśmy, aby Premiera Platformy odbyła się na ważnym wydarzeniu branżowym, a Festiwalu Marketingu i Druku jest do tego miejscem idealnym. Z racji tego zapraszamy wszystkich serdecznie, aby odwiedzili nas na Stoisku A113 i poznali jak digitalizacja procesu zakupowego może pomóc w codziennej pracy, ale także wspomóc w tworzeniu kampanii i kreacji akcji marketingowych – zaprasza już teraz Wojciech Matocki.

Firma fiori pokaże swoją ofertę na stoisku A13.

Trwa rejestracja na targi TUTAJ.