Inspiracje Jesienne propozycje od Ies Polska

Jesienne propozycje od Ies Polska

0

Aura za oknem skłania do poszukiwań coraz to cieplejszej odzieży. Dystrybutor z Olsztyna – Ies Polska poleca bestsellery od topowych producentów odzieży reklamowej i roboczej.

Należy do nich m.in. bluza Authentic marki Russell. Ciepła, mięsista, o modnym kroju, sprawdzi się na imprezach integracyjnych, eventach czy akcjach promocyjnych. Bluza była najpopularniejszym produktem na stoisku Ies Polska na tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu.

Kolejnym produktem są spodnie Elasticated Jog Pants od Fruit of the Loom, które od czasu pandemii świetnie się sprzedają. Są niezwykle komfortowe, wprost stworzone do codziennego użytku. Ostatnią propozycją jest soft shell Black Compass od marki Result. Z kamizelką i czapką tworzy niezwykle ciekawy komplet. Linia Black Compass to odzież w kolorze czarnym z  kolorowymi dodatkami (7 różnych wariantów).

To tylko niektóre produkty z szerokiej oferty dystrybutora Ies Polska. Warto podkreślić, że magazyn znajduje się w Olsztynie, dzięki czemu importer może zrealizować nawet duże zamówienia od ręki, z  dostawą na drugi dzień roboczy.

www.iespolska.pl