Aktualności Malu® w gronie Członków PIAP

Malu® w gronie Członków PIAP

81
0

W październiku br. Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła się o kolejnego, nowego gracza z rynku upominków reklamowych – nowym Członkiem PIAP została firma Malu ®.

Manufaktura Malu powstała w 2018 roku i jest producentem woskowijek – ekoalternatywy dla folii spożywczej i aluminiowej, służące do pakowania i przechowywania żywności. Są one w 100% naturalne, biodegradowalne, wielokrotnego użytku, antybakteryjne i pięknie wyglądają.

Jako pomysłodawca marki Woskowijka® i największy polskim producent tego produktu, zdobył m.in. wyróżnienia od Łódź Design Festival, Akademii Leona Koźmińskiego czy Polskiego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Dzięki możliwości personalizacji nadruku idealnie nadają się na ciekawy pomysł na prezent/ gadżet firmowy w duchu ekologicznym.

Zdecydowaliśmy się na przystąpienie do PIAP, ponieważ w ostatnim czasie obserwujemy bardzo silny trend, zarówno wśród klientów jak i agencji reklamowych/marketingowych, na poszukiwanie  nowych pomysłów na firmowe upominki w duchu ekologicznym i zero waste. PIAP wydaje się być dobrą platformą do dotarcia z naszym produktem do nowych partnerówmówi Łukasz Wilczek – współwłaściciel Malu ® .

www.piap-org.pl