Logo

Inspiracje

Winkolekcja z licencją na świętowanie

Winkolekcja już od 15 lat jest ekspertem w dziedzinie wina na rynku HoReCa, a w tym roku, jako jeden z największych importerów najlepszych win, odpowiedziała na potrzeby klientów z sektora B2B i przygotowała kilka wyjątkowych pomysłów na świąteczne prezenty, jak np. szampan James’a Bonda!

Propozycje prezentowe Winkolekcji to wynik konsultacji z ikonami polskiego winiarstwa, takimi jak Piotr Kamecki – żywa legenda branży winiarskiej, Wiceprezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Sommelierów (ASI), Sławomir Chrzczonowicz – krytyk i dziennikarz winiarski, szkoleniowiec, czy Piotr Pietras – Master Sommelier, Wicemistrz Europy Sommelierów.

Klienci doceniają alkohole polecane przez utytułowanych sommelierów, dlatego Winkolekcja zebrała te rekomendacje i stworzyła platformę prezenty.winkolekcja.pl. Katalog świąteczny jest efektem pracy zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, utytułowanych sommelierów oraz producentów będących ikonami światowego winiarstwa. W tym roku Winkolekcja jest wyjątkowo blisko natury – ponad 30% rekomendowanych win to wina biodynamiczne, organiczne, ekologiczne lub wegańskie. W ofercie znajdują się również klasyki, w tym uznane pozycje nagrodzone medalami. Dla osób, które preferują wina musujące Winkolekcja ma najszerszą na rynku ofertę etykiet zarówno od mniejszych dostawców, jak i najbardziej rozpoznawalnych marek.

– W tej kategorii mamy prawdziwy hit – limitowaną edycję szampana James’a Bonda od Bollingera. To wspaniały prezent, idealny do świętowania Sylwestra – mówi Sławomir Chrzczonowicz.

Polskie winiarstwo z roku na rok zyskuje sympatyków, wina są coraz lepsze, a Polacy są ciekawi rodzimych produktów – W naszym generatorze prezentów nie mogło zabraknąć doskonałych win z winnicy Płochockich słyszymy od specjalisty Winkolekcji.

Oferta Winkolekcji to także mocne trunki. Dla znawców są tu prawdziwe perełki – unikatowe alkohole ICONIC ART SPIRITS: Iconic Whisky TOKAY CASK oraz Iconic Rum 9yo BOURBON CASK. To wyjątkowe alkohole starzone i finiszowane autorską metodą, limitowane, perfekcyjne w każdym detalu – od nut smakowych, po opakowanie z ręcznie wypisaną etykietą degustacyjną.

Również w dodatkach postawiono na najwyższą jakość, proponując m.in. kieliszki marki Riedel z 265-letnią historią.

Dopełnieniem oferty świątecznej jest cykl 12 wideo „Wino – fakty i mity”, w którym sommelierzy Jan i Łukasz Bester odpowiadają na najczęściej zadawane pytania dot. wina. Dostęp do cyklu to prezent od Winkolekcji do każdego zamówionego zestawu.

Ofertę firmy Winkolekcja będzie można zobaczyć 14-15 września 2022 r. podczas Festiwalu Marketingu w EXPO XXI Warszawa.

Więcej informacji o ofercie świątecznej: www.prezenty.winkolekcja.pl

showroom: ul. Olkuska 7 w Warszawie