Wydarzenia Plej z Allegro na WOŚP

Plej z Allegro na WOŚP

0

W tym roku na Allegro wszyscy grają, licytują, pomagają WOŚP – aktorzy, sportowcy, muzycy, komicy, influencerzy.… absolutnie WSZYSCY! A my pomagamy im pomagać. W imieniu Allegro agencja Plej zaprosiła do współpracy prawie 170 (!) gwiazd, które przekazały cenne przedmioty na aukcje Allegro dla WOŚP. Plej nagrał z nimi prawie 40 filmów i stworzył opisy aukcji. Agencja odpowiada też za stronę aukcje.wosp.org.pl.

– To największa dotychczasowa akcja w zakresie influencer marketingu, jaką mieliśmy przyjemność prowadzić. Aż 168 gwiazd kina, TV, internetu, sportu, kultury i sztuki. Część z nich przygotowywała więcej niż jedną aukcję. Wszystkie gwiazdy wspieraliśmy w przygotowywaniu filmów, opisów aukcji i w samym też procesie ich wystawiania. Nagraliśmy ponad 40 video, w których nasze gwiazdy przedstawiają swoje przedmioty. Łącznie udało nam się stworzyć ponad 200 licytacji i wszystkie wstawiliśmy na przygotowaną przez nas stronę aukcje.wosp.org.pl.– wylicza Mariusz Graca.

Wciąż trwa kilkadziesiąt aukcji. Warto też dodać, że w tym roku po raz pierwszy nie tylko gwiazdy przekazywały przedmioty na licytacje. Każdy mógł pomagać w Rzeczach od Serca, przekazując na aukcje to, co uważa za cenne. Ta wyjątkowa kampania poruszyła bardzo wiele osób – zarówno gwiazd, jak i hojnie licytujących. Na aukcyjnym liczniku Allegro jest już ponad 30 milionów złotych! A aukcje na rzecz WOŚP na Allegro trwają jeszcze do 14 lutego i wciąż można znaleźć tam prawdziwe perełki!

Więcej informacji oraz licytacje dostępne są: TUTAJ.