Wydarzenia Już w marcu najbardziej ekskluzywne wydarzenie dla branży artykułów promocyjnych!

Już w marcu najbardziej ekskluzywne wydarzenie dla branży artykułów promocyjnych!

0

Ponad miesiąc dzieli nas już od targów Promo Show Professional, podczas których topowi dostawcy zaprezentują najbardziej cenione marki gadżetów i artykułów promocyjnych. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 marca w Hilton Warsaw City. Trwa rejestracja na ten event TUTAJ.

– PSP to ekskluzywna propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału, to także całkiem nowa jakość spotkań, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. Wydarzenie odbędzie się po raz czwarty, a po raz pierwszy – w nowym miejscu. W tym roku z zastosowaniem wszelkim zasad bezpieczeństwa, dbając o najwyższą jakość i komfort, zarówno zwiedzających, jak i dostawców. Lista wystawców nadal nie jest zamknięta, bo kolejne zainteresowane firmy wysyłają zapytania o możliwość zaprezentowania oferty na PSP – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine – organizatora PSP.

Istotą tej inicjatywy jest ekskluzywny charakter targów. By jeszcze bardziej podnieść komfort spotkania, na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do nowego miejsca, wyjątkowego hotelu Hilton Warsaw City. Topowi dostawcy, komfortowa przestrzeń i elitarność – to wyznaczniki wyjątkowego wydarzenia jakim jest Promo Show Professional.

Co istotne, wydarzenie ma międzynarodowy charakter. Spotkania z dostawcami podczas PSP potwierdziły czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe, drukarnie tekstylne i hafciarnie z wielu państw, m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii, Słowenii, Niemiec czy Rosji.

Relacja z ostatniej edycji:

Promo Show Professional odbędzie się 22 i 23 marca 2022 r. w Warszawie w hotelu Hilton Warsaw City. Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. 

Zobacz listę wystawców TUTAJ.

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych. Obowiązują zapisy online. Formularz rejestracji: TUTAJ.