Logo

AktualnościTylko w OOH magazine

Kolorowa oferta Reginasocks na targach Festiwal Marketingu

Firma Reginasocks to polski producent skarpet, który od 1995 roku tworzy i kreuje projekty, które cieszą się uznaniem wśród klientów. Produkty powstają w malowniczym regionie centrum Polski, w Łowiczu. Wystawcy targów już we wrześniu będą mogli zobaczyć na żywo kolorową ofertę Reginasocks.

Skarpetki produkowane są na rynek polski i europejski. Produkty cechuje wysoka jakość surowca, wykonanie oraz komfort użytkowania. Jak mówią – to, co ich wyróżnia na tle konkurencji, to zastosowanie w produkcji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz bogata oferta przędz i modeli skarpet. Produkują skarpety kolorowe, wzorowane, klasyczne, sportowe, damskie i męskie. Jako pierwsi wprowadzili na polski rynek skarpetki z wełny merynos, biocamela i z kaszmirem. Oferta obejmuje skarpety z bawełny organicznej, bawełny egipskiej mako, z merceryzowanej oraz klasycznej bawełny czesanej, czy wiskozy bambusowej , a także skarpety bezuciskowe z jonami srebra. Wszystkie przędze posiadają certyfikaty jakości. Reginasocks w działaniach stawia na produkty naturalne, dobrej jakości i przyjazne dla skóry. Nowością są produkty eko, skarpety wyprodukowane z przędzy wełny merynosa i poliestru, który powstał z recyklingu butelek PET, odłowionych z akwenu wód południowych.

Regina Socks

Wieloletnie doświadczenie, kontakty i rozmowy z klientami, czynią Reginasocks firmę otwartą na nieustannie zmieniające się potrzeby odbiorców. Skarpetki, to produkt, który zmienia swoje oblicze. Od podstawowej funkcji ochrony stóp do wyrazu osobowości, przekazu treści, znakiem przynależności do zespołu, stylem życia. – Skarpety stawiają nam wysokie wymagania, a my z zespołem naszej firmy cieszymy się, że możemy kreować wizerunek indywidualnego klienta, firm, stowarzyszeń lub organizacji na zlecenie, których wykonujemy ciekawe, oryginalne projekty – dodaje Jarosław Górecki, właściciel firmy.

Regina Socks

Festiwal Marketingu jest doskonałym miejscem, gdzie możemy zaprezentować naszą ofertę, poznać nowych klientów, wejść w dialog, poznać oczekiwania nowych kontrahentów, podzielić się wiedzą. Z doświadczenia wiemy, że każde spotkanie czegoś uczy, a my lubimy wyzwania, one nas motywują, a współpraca z klientem i efekty projektów dają satysfakcję obu stronom. Jesteśmy zawsze gotowi do nowych realizacji, współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu i doświadczeniu – mówi Jarosław Górecki.

Regina Socks

Produkty można znaleźć na stronie www.esterashop.com. Można również napisać: marketing@reginasocks.eu

Na Festiwalu Marketingu produkty Reginasocks będzie można obejrzeć na stoisku A13, na hali nr 1, 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI Warszawa. Pełna lista wystawców TUTAJ.

Więcej inspiracji marketingowych TUTAJ.