Poligrafia Nowy ploter STORMjET UV H2 w ofercie Via Color

Nowy ploter STORMjET UV H2 w ofercie Via Color

0
wywiad artykuł 22000

Kwiecień jak co roku zaowocował nowinkami. W ofercie Via Color pojawił się nowy ploter STORMjET UV drukujący w technologii UV. Prezentowana drukarka zachwyca bardzo wysoką jakością wydruków, jak również niezwykłą wydajnością osiągając prędkość maksymalną do 30m2/h. Maszyna jest oferowana z szerokim wachlarzem opcji, bogatym wyposażeniem oraz profesjonalnym oprogeramowaniem. Największym atutem dla klienta jest możliwość dokonania płynnego wyboru pomiędzy głowicami EPSON DX 5 lub EPSON DX7. Innowacyjna technologia stworzona specjalnie na potrzeby druku UV umożliwia druk falą i zmienną kroplą, co gwarantuje uzyskiwanie bogatej kolorystycznie fotograficznej jakości wydruku w rozdzielczościach nawet do 2880DPI. Istotnym czynnikiem wpływającym na stabilność pracy plotera jest zastosowanie lamp UV LED chłodzonych cieczą. Dzięki dodatkowemu chłodzeniu, ploter może pracować bez przerwy 24 godziny na dobę, co znacznie podnosi wydajność i stabilność produkcji.

Kolejna cecha to możliwość druku na szerokim spektrum mediów, ploter bez problemu radzi sobie z podstawowymi mediami typu folia, papier lub baner w szerokościach do 1800mm. – Co ciekawe, drukarka pozwala również na druk bezpośredni na płytach o grubości do 0.7cm. Maszyna bez problemu pracuje z wszelkiego rodzaju materiałami: sztuczną skórą, tkaniną na torby, butami lub innymi ciekawymi nośnikami spoza branży reklamowej – mówi Radosław Wojtkowski z firmy Via Color.
[galeria=”1″]
Drukarka w opcji standard wyposażona jest w nawijarkę mediów, take-up system oraz komputer z oprogramowaniem – Windows 7 PRO 64 wraz RIP PHOTOPRINT 11. Dostawa i instalacja jest bardzo prosta i w istocie ogranicza się do profesjonalnego wyszkolenia użytkownika z zakresu obsługi plotera, jak również oprogramowania.

– Plotery z serii STORMjET UV charakteryzuje atrakcyjna cena i wysoka wydajność, a przy tym nowoczesny design i łatwa obsługa. Ponadto na szczególną uwagę zasługują zaskakująco niskie koszty eksploatacji, które w ogólnym rozrachunku są korzystniejsze, niż technologie solwentowe lub lateksowe. Wydruki UV są natychmiast gotowe do aplikowania, charakteryzują się wysoką odpornością na ścieralność, jak również promienie UV – dodaje Radosław Wojtkowski.

Via Color zapewnia profesjonalny serwis, wsparcie techniczne, specjalną infolinię oraz internetową pomoc w trybie on-line. – Oferujemy umowy serwisowe, plotery zastępcze oraz gwarancję nawet do 3 lat. Jako największy dystrybutor w Europie mamy centralny magazyn części zamiennych w Polsce do wszystkich ploterów STORMjET. Nasz klient nigdy nie czeka, a serwis w 5 minut to nasza dewiza – podsumowuje Radosław Wojtkowski.

www.viacolor.pl

KL