Logo

Inspiracje

Prezenty od Inspirion Polska, które rozwijają biznes

Inspirion Polska na koniec roku przygotował katalog pełen inspirujących produktów, z których na pewno wiele znajdziecie na świątecznej liście życzeń waszych klientów. Co ważne, dostawca dokłada wszelkich starań, by produkty z katalogu Promotion Tops były coraz bardziej „zielone”.

Dla najmłodszych znajdziecie ekologiczne gry, między innymi popularną grę wikingów KUBB z drewna z certyfikatem FSC oraz układankę BRAIN TWISTER, czyli 40 drewnianych, kolorowych puzzli, schowanych w przyjaznej dla środowiska bawełnianej torbie.

Uniwersalnym i jednocześnie bardzo eleganckim podarunkiem są termosy i kubki termiczne w oprawie bambusowej. Do tego subtelny grawer i prezent (nie tylko świąteczny) już gotowy. Od lat w ofercie Inspirion królują też doskonałe deski – drewniane (wykonane w Europie) i bambusowe. W nowym katalogu znajdziecie nowe deski do krojenia i do serwowania, m.in. zestaw noży do sera z deską ORBITY.

Perełką w ofercie Inspirion jest parasol LIPSI, czyli klasyczna elegancja w ekologicznej odsłonie. Jego czasza została wykonana z plastiku z recyklingu (Global Recycle Standard), zaokrąglony uchwyt i kolce – z nielakierowanego drewna, a całość zapakowana jest w kompostowalną folię. Idealny prezent dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do codziennej dbałości o środowisko.

Katalog można pobrać ze strony Inspirion Polska (LINK), a katalogowe nowości będzie można obejrzeć między innymi na wrześniowym Festiwalu Marketingu. A już teraz można zagłosować na nie w festiwalowym konkursie – KLIKNIJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.