Logo

Media & maszynyWielki Format

Igepa Polska na Festiwalu Marketingu

Podczas Festiwalu Marketingu Igepa Polska przedstawi nowość na swoim stoisku FLATBED UV FLORA X2512EP.To super szybka, ekonomiczna maszyna, drukująca w wysokiej rozdzielczości.

Posiada najnowsze głowice Epson T3200 z kroplą 3.5 pl. Urządzenie pozwala na druk na grubych podłożach nawet do 10 cm. Obsługuje szeroką gamę mediów: tworzywa, sztuczne, szkło, metal, sklejkę, drewno. Zaletą jest również precyzyjny i cichy silnik liniowy. 4 strefy podsysu. Druk trzy-warstwowy: kolor-biały-kolor, biały-kolor-lakier.

Stoisko Igepa Polska na Festiwalu Marketingu znajdzie się w hali 3, pod numerem F8. Odwiedzając stanowisko Igepy można na żywo docenić zalety nowego urządzenia, obejrzeć jak drukuje, przyjrzeć się jego konstrukcji, uzyskać wszystkie niezbędne informacje od certyfikowanych serwisantów. Druk w czasie Festiwalu na różnych podłożach pozwoli na sprawdzenie uniwersalności nowego flatbeda.

A Festiwal Marketingu już w przyszłym tygodniu, w środę i czwartek. Dostępny dla zwiedzających w pierwszym dniu w godzinach 10.00 – 17.00, w drugim dniu w godzinach 120.00 – 16.00.

Źródło: Igepa Polska 


Więcej informacji z branży TUTAJ.