Inspiracje Kula upominkowa: wyjątkowa oprawa dla kampanii reklamowych

Kula upominkowa: wyjątkowa oprawa dla kampanii reklamowych

0
Kula upominkowa

AXOL Trading przedstawia inspirację na kampanie reklamowe, w których opakowanie upominku jest gadżetem samym w sobie. Mowa o kuli upominkowej wielokrotnego użytku V0901.

Produkt, dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu, może uatrakcyjnić kampanie reklamowe w wielu branżach np. spożywczej, kosmetycznej, wellness, telekomunikacyjnej, w organizacjach lub placówkach oświatowych i wielu innych.

Wyróżnia ją unikalny design powierzchni z geometrycznym motywem efektownie odbijającym światło. Ponadto, jest bezpieczna w kontakcie z żywnością i nie zawiera BPA. Stworzona z materiału, który w 100% może zostać poddany recyklingowi i wyprodukowano ją w Europie. Założenie wielokrotnego użytku jest zgodne z duchem LESS WASTE.

Potencjał kuli upominkowej jest ogromny. Można dodać do niej swoje logo, przekaz marketingowy i tym sposobem stworzyć wysoce spersonalizowany upominek reklamowy.
Warto dodać, że kula upominkowa po spełnieniu swojej marketingowej funkcji, może zyskać nowe życie. Sprawdzi się np. jako pojemnik na owoce, przekąski, jako bombka na choinkę, pojemnik na drobiazgi czy dekoracja.

Szczegóły dotyczące kuli upominkowej można znaleźć na stronie AXPOL Trading pod tym linkiem.


Więcej informacji z branży TUTAJ.