Logo

Inspiracje

DOMING NFC czyli efektowne znakowanie i wirtualna wizytówka w jednym

W poszukiwaniu inspiracji i nowoczesnych rozwiązań w branży gadżetów reklamowych, warto przyjrzeć się technice znakowania, która znalazła się w portfolio AXPOL Trading, czyli DOMINGOWI NFC.

Doming NFC to rozwiązanie, dzięki któremu gadżety reklamowe zyskają indywidualny charakter i dodatkowo spełnią funkcję wirtualnej wizytówki.

Na czym polega ten rodzaj personalizacji? Przede wszystkim to połączenie efektownej i trwałej techniki, jaką jest DOMING oraz chipu NFC, będącego nośnikiem informacji.

DOMING, czyli naklejka 3D to kolorowy wydruk cyfrowy pokryty warstwą żywicy, zapewniającą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, czy promieniowanie UV. Gadżet oznakowany w ten sposób zawiera chip NFC, na którym można zapisać informacje takie jak link do strony, wizytówka, link do materiałów promocyjnych, czy filmu.

Na jakich produktach DOMING NFC sprawdza się najlepiej? Zdecydowanie na tych o twardych, płaskich i gładkich powierzchniach, ale z wyjątkiem metalowych, które przy bezpośrednim kontakcie z chipem NFC mogą zaburzać jego sygnał.

Jak to działa w praktyce? Warto obejrzeć film o tej technice:


Więcej inspiracji z branży TUTAJ.