Logo

Etykiety i opakowaniaFeatured

Webinar: Projekt z charakterem. Potęga personalizacji!

Producent maszyn do druku cyfrowego firma HP Indigo oraz wyłączny dystrybutor tej technologii w Polsce firma Digiprint zapraszają na spotkanie on-line Projekt z charakterem. Potęga personalizacji!

Będzie to czas, który pozwoli projektantom, markom, ale też drukarniom zainspirować się w produkcji poligraficznej. Dwóch znamienitych specjalistów opowie o tym, jakie możliwości skrywa druk cyfrowy i jakie kampanie zostały już zrealizowane za jego pomocą. Wśród prelegentów znajdzie się twórca oprogramowania HP Mosaic, do tworzenia dynamicznej personalizacji – Guy Bibi.  Algorytm ten został już wykorzystany przez tak znane marki jak Heineken czy Nutella. Spotkanie będzie doskonałą okazją dla wszystkich, którzy zastanawiają się jak wyróżnić swoje produkty na sklepowej półce.

– Takie spotkanie to okazja, aby przekonać się jak druk cyfrowy może odmienić oblicze produktów, które są ubrane w poligrafię. Pokażemy również zwrot z inwestycji w personalizowanych kampaniach, ale przede wszystkich będzie to solidna dawka inspiracji. Myślę, że to spotkanie pokaże szerzej jaka potęga kryje się w druku cyfrowym i jak fantastyczne efekty można osiągnąć przy jego użyciu – mówi Alicja Bednarek, Specjalista ds. marketingu w Digiprint.

Drugim prelegentem będzie Abel Sanchez-Hermosilla, który nie tylko zwróci uwagę na ROI, ale też produkcję opakować w duchu zrównoważonego rozwoju. Ponieważ Digiprint i HP Indigo to synonimy druku cyfrowego, podczas spotkania nie może zabraknąć solidnej dawki informacji o kreatywnym podejściu do druku.

Patronat medialny nad spotkaniem „Potęga personalizacji!” objęli OOH magazine oraz Świat Poligrafii.

REJESTRACJA TUTAJ.

Profil prelegentów na portali LinkedIn:


Więcej newsów z branży TUTAJ.