Logo

Wielki Format

Nowy rolowy ploter LED-UV o polu roboczym 500 cm

Firma Atrium informuje, że poszerza swoją ofertę o nowy rolowy ploter LED-UV – Artemis Pulsar III. To maszyna do najcięższych zadań specjalnych. Ploter LED-UV da radę najgrubszym materiałom… białym i kolorowym. Ale z cienką „ceratą” również sobie poradzi. Tym razem jest to jednostka o polu roboczym 500 cm i rozdzielczości max 720×1440 dpi.

Pulsar drukuje standardową paletą atramentów CMYK oraz LM, LC, ale to dzięki wykorzystaniu dodatkowego atramentu BIAŁEGO, można zadrukować materiały różnych kolorów.

Artemis Pulsar z uwagi na małą kroplę atramentu pozwoli realizować praktycznie każde zlecenie. Od precyzyjnego druku w jakości fotograficznej materiałów do wewnątrz, takich jak backlity, tkaniny i softfilm’y (wykorzystywane jako podświetlane sufity, ścianki czy sklepowe kasetony), tapety, płótna, papiery billboardowe… na ciężkich banerach i plandekach skończywszy.

Na uwagę zasługują atramenty LED-UV stosowane w ploterze Artemis Pulsar. Są ekologiczne, bezzapachowe, cechują się brakiem lotnych związków organicznych, nie generują ozonu. Sama technologia jest także ekonomiczna gdyż lampy LED-UV pobierają znikome ilości energii (w odróżnieniu od np. technologii lateksowych) i charakteryzują się wydłużoną żywotnością, przez co wielokrotnie rzadziej się je wymienia.

Model Artemis Pulsar Pulsar II – 320 cm, cieszy się niesłabnącą popularnością na polskim rynku. Od niedawna miały także miejsce pierwsze instalacje Artemis Pulsar III o polu roboczym 500 cm.

Informacje o ploterze można znaleźć na stronie Atrium Centrum Ploterowe.


Więcej newsów z branży TUTAJ.