Logo

Etykiety i opakowaniaEtykiety i opakowaniaTylko w OOH magazine

OKI Pro 1050 – propozycja dla nisko i średnio nakładowej produkcji etykiet

OKI Pro 1050 to propozycja od firmy Ekstreme dla nisko i średnio nakładowej produkcji etykiet. Wydruki są wodo i UV odporne, a do dyspozycji jest piąty kolor BIAŁY pozwalający na obsługę podłoży metalicznych, kraftowych, kolorowych, a także folii transparentnych gdzie możemy wykonać poddruk pod warstwą koloru i/lub położyć biel. Jak informuje dostawca, w tym segmencie cenowym to jedyne takie rozwiązanie na rynku.

Drukarka ma kilka trybów pracy. Obsługuje rolkę ciągłą, etykiety sztancowane na rolce ze zdjętym ażurem (czytnik gap), a także bez zdjętego ażuru (czytnik black mark). Jest to świetne rozwiązanie do druku krótkich serii wytrzymałych, kolorowych etykiet na żądanie. Swoje zastosowanie znajduje w firmach świadczących usługi druku oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych drukujących etykiety na własne potrzeby.

– Instalacje i wdrożenia drukarki z bardzo dobrymi rezultatami realizowaliśmy wśród producentów napojów, kosmetyków, żywności oraz w drukarniach świadczących usługi druku. Wykorzystanie drukarki pozwoliło naszym Klientom zmniejszyć koszty druku etykiet oraz zwiększyć elastyczność produkcji, a tym samym podnieść swoją konkurencyjność na rynku – mówi Wojciech Królik z firmy Ekstreme. 

OKI Pro 1050

Drukarka jest łatwa w obsłudze, a w konfiguracji z finisher’em wykrawającym etykiety tworzy linię produkcyjną eliminując ograniczenia jeśli chodzi o kształty i nakłady etykiet.

  • Technologia druku: TONER, -5 kolorów – CMYK+WH
  • Rekomendowane dla nakładów: 2.500 – 25.000 i więcej miesięcznie
  • Prędkość druku: WYSOKA
  • Max. szerokość wstęgi: 130mm
  • Max. zewnętrzna średnica rolki: 150mm
  • Obsługiwane podłożą: papier, PP, PET
  • Obszary zastosowań: browary, winnice, żywność, napoje, kosmetyki, chemia, kawa, herbata, alkohole, karmy dla zwierząt etc.

OKI Pro 1050

O tej i innych maszynach będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy EKSTREME podczas targów PROMO SHOW już 8-9 lutego 2023 roku w EXPO XXI Warszawa, na hali nr III, stoisko C4.

Więcej informacji: www.ekstreme.pl


Więcej newsów z branży TUTAJ.