Szycie na miarę dostępne dla każdeg - OOH magazine
Logo

FeaturedInspiracjeTylko w OOH magazine

Szycie na miarę dostępne dla każdego mężczyzny

Często spotykamy się z tym, że mężczyźni uzupełniają swoją garderobę o rzeczy nabyte w salonach sieciowych, gdzie możemy otrzymać garnitury czy koszule szyte w systemie RTW (ang. ready to wear). Z reguły, są to szybkie zakupy, rzeczy wyglądają dobrze, chociaż – po czasie – zaczynają rodzić się pewne wątpliwości. Zatem czy warto jednak zainwestować w produkty szyte na miarę?

Remedium na tego rodzaju zagwostki stanowi inny standard szycia, z którym zetknąć się można w Tailors Club – marce dbającej o nienaganny wygląd każdego, świadomego mężczyzny. Standard, który proponuje Tailors Club, to model szycia MTM (ang. made to measure), gdzie każdy produkt, poczynając od butów, kończąc na garniturach, marynarkach czy koszulach, jest w pełni personalizowany i, co istotne, dopasowywany do każdego indywidualnie.

Szycie na miarę

Wielu mężczyzn wybiera elementy swojej garderoby w sposób spontaniczny i prosty. Kierują się przy tym wzornictwem i kolorystyką, oddzielając w ten sposób to, co przypadnie im do gustu, a w czym nigdy nie pokazaliby się publicznie. Tailors Club pokazuje i podkreśla na każdym spotkaniu, jak ważna jest konstrukcja marynarki, rodzaj tkaniny koszulowej czy sposób wyszycia butów. Odwraca kolejność kryteriów, którymi każdy mężczyzna powinien kierować się, udając się na poszukiwania dobrych jakościowo ubrań. Uczy tego, że powinniśmy najpierw doceniać wnętrze, i to na nim szczególnie skupić swoją uwagę.

Odwiedzając jedno z Atelier marki Tailors Club – w Warszawie bądź Gdańsku – masz pewność, że konstrukcją marynarki będzie naturalna włosianka, zszywana lnianą, wytrzymałą nicią. W Atelier Tailors Club, spotkasz się wyłącznie z naturalnymi materiałami, z których tworzone są wyselekcjonowane, włoskie tkaniny. To przestrzeń dla wełnianych włókien od Vitale Barberis Cannonico, Loro Piany czy Drago, dla bawełnianych przędz od Albini i Monti i wreszcie miejsce, w którym buty szyte są ręcznie, metodą Goodyear i Blake.

Szycie na miarę

Tailors Club oferuje całą gamę ubrań szytych na miarę, w tym garniturów, które, rzeczywiście, chce się nosić codziennie. Brak masywnych wypełnień w ramionach, tkanina pracująca wraz z sylwetką i kompromis między dopasowaniem a swobodą ruchów – wszystko to przekłada się na komfort użytkowania i finalne zadowolenie klienta. Jest to marka, która pozwala każdemu mężczyźnie poczuć się w swoim garniturze, jak w drugiej skórze, nie zatracając przy tym właściwej formy i elegancji. Jeśli zaś właściwym kierunkiem będzie odejście od biznesowego feelingu – w Tailors Club można uzupełnić garderobę także ubraniami smart casual. Spodnie typu „5-pockets”, wykonane z tkaniny jeansowej, to absolutny must have w szafie mężczyzny, ceniącego sobie swobodę oraz sportową elegancję. Do tego, marynarka z naszywanymi kieszeniami i wyraźną strukturą tkaniny, która dopełni niejedną stylizację,  będzie dobrą alternatywą dla garnituru. Wszystko to pozwala utwierdzić, że wizyta w Tailors Club to pewność pojawienia się ciekawych kolekcji i nieszablonowych rozwiązań.

Szycie na miarę

Dodatkowo, wszystkie produkty Tailors Club dostępne są również w postaci vouchera bądź karty podarunkowej. To idealna propozycja dla osób, którzy cenią sobie precyzję wykonania i oryginalne wykończenie.

Więcej inspiracji na stronie www.tailorsclub.uk i w mediach społecznościowych: LinkedIn oraz Instagram.

Tailors Club zaprasza na swoje stoisko, gdzie będą czekać doświadczeni styliści, którzy opowiedzą o szyciu na miarę i pomogą w najlepszych wyborach. Znajdziecie ich na PROMO SHOW, 8 i 9 lutego w EXPO XXI Warszawa hala 1, stoisko A7.


Więcej newsów z branży TUTAJ.