Logo

Tylko w OOH magazineEvent MIXMarketing MIXMedia & maszyny

Za 6 dni startuje PROMO SHOW – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

Już 8-9 lutego odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. TOP Dostawcy spotkają się w samym sercu Warszawy, w EXPO XXI, mieszczącym się niedaleko Dworca Zachodniego. Na targi cały czas można rejestrować się TUTAJ.

Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych oraz dostawcy mediów i maszyn zaprezentują swoją ofertę już jutro, podczas dwudniowych targów PROMO SHOW w EXPO XXI Warszawa. Na targach pojawi się 210 wystawców, którzy przybliżą zwiedzającym blisko 600 marek. Swoją obecność potwierdzili goście z ponad 20 krajów. Dla zwiedzających przygotowany jest także szereg pokazów i warsztatów oraz konkurs na najlepsze gadżety reklamowe SUPER GIFT, podczas którego zwiedzający wybiorą najlepsze gadżety reklamowe prezentowane na targach (Hala 3, stoisko D8).

Targi skierowane są wyłącznie dla profesjonalistów. Event, który podczas poprzednich edycji był dedykowany agencjom reklamowym, otwiera się na drukarnie i producentów reklam oraz klientów końcowych szukających najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingu.

Zwiedzający to starannie wyselekcjonowana grupa branżowa, każda rejestracja jest weryfikowana przez organizatora, zapewnia to wysoki poziom całego wydarzenia, i pozwala unikać przypadkowych gości, niezwiązanych z branżą. Przedstawiciele branży nadal mogą rejestrować się na PROMO SHOW bezpłatnie TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
8-9 lutego 2023 r.
EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

GODZINY OTWARCIA
środa 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 17:00

Promocyjne przejazdy na iTaxi na hasło „PROMO SHOW”:

  • EXPO XXI Warszawa <> Warszawa Zachodnia
  • EXPO XXI Warszawa <> Warszawa Zachodnia ul. Tunelowa
  • EXPO XXI Warszawa <> Lotnisko

Więcej o evencie: www.promoshow.pl