Logo

Marketing MIX

Herbalife przedłuża współpracę z Cristiano Ronaldo

Herbalife, globalna firma zajmująca się zdrowiem i wellness, ogłosiła odnowienie umowy sponsorskiej z międzynarodową ikoną piłki nożnej, Cristiano Ronaldo. Współpraca, która rozpoczęła się dziesięć lat temu w 2013 roku, będzie kontynuowana, a Herbalife będzie wyłącznym partnerem Ronaldo w zakresie produktów do odżywiania i wellness.

Cristiano Ronaldo, uważany za jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów, zdobył w swojej karierze 34 trofea, w tym siedem tytułów mistrzowskich w Anglii, Hiszpanii i Włoszech, puchary Ligi Mistrzów UEFA, Klubowych Mistrzostw Świata FIFA, Mistrzostw Europy UEFA i Ligi Narodów. Jest także pierwszym zawodnikiem w historii, który zdobył bramki w pięciu kolejnych mistrzostwach świata.

Ma na swoim koncie wiele indywidualnych nagród, w tym pięć Złotych Piłek, cztery Europejskie Złote Buty i dwie nagrody FIFA dla najlepszego piłkarza. W swojej karierze zdobył ponad 830 bramek dla swoich klubów i reprezentacji, stając się rekordzistą jako najlepszy strzelec w historii męskiej piłki nożnej.

– Produkty Herbalife są ważną częścią mojego odżywiania ukierunkowanego na wyniki; od ponad dekady pomagają mi cieszyć się życiem – mówi Cristiano Ronaldo. – Czerpię satysfakcję osobistą i zawodową z faktu, że przyczyniam się do tego, by sportowcy na całym świecie zrozumieli, w jaki sposób produkty żywieniowe mogą pomóc im osiągać lepsze wyniki.

Sportowcy sponsorowani przez Herbalife stosują produkty firmy zarówno przed, w trakcie, jak i po treningach lub zawodach. W ramach stałego zaangażowania w poprawę odżywiania i wyników sportowych w 2013 roku Herbalife wprowadziła produkt Herbalife24® CR7 Drive opracowany we współpracy z Cristiano Ronaldo – napój sportowy stworzony specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych światowej legendy piłki nożnej i przynoszący korzyści sportowcom na wszystkich poziomach zaawansowania.

– Herbalife wkracza w nową erę, zatem cieszymy się, że Cristiano będzie nam towarzyszył. Razem będziemy promować prawidłowe odżywianie, dbanie o sprawność fizyczną i zdrowy styl życia – mówi Michael Johnson, prezes i dyrektor generalny Herbalife.

Z linii produktów sportowych Herbalife24 korzystają również konsumenci zainteresowani poprawą swoich wyników na boisku i poza nim.

Herbalife sponsoruje ponad 190 wydarzeń sportowych, drużyn i sportowców na całym świecie, co dowodzi zaangażowania firmy w promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia wspieranego przez prawidłowe odżywianie.


Więcej informacji z branży TUTAJ.