Logo

Trade marketing

ATS DISPLAY prezentuje BAR TEQUILA PATRÓN

Projekt i wykonanie baru stworzony na zlecenie Bacardi-Martini Polska, nawiązuje swoimi akcentami do znanej i popularnej na całym świecie kultury Meksyku.

Tequila Patrón, najcenniejsza marka alkoholowa na świecie z głęboko zakorzenionym meksykańskim dziedzictwem, jest symbolem doskonałości i wzoru do naśladowania.

ATS DISPLAY  

– Właśnie te wartości przyświecały naszemu projektowi. Bar Tequila Patrón odzwierciedla czystość, minimalizm i wyrafinowanie, jednocześnie emanując pewnością i asertywnością, które są znakiem rozpoznawczym marki. W procesie projektowania baru zainspirowaliśmy się naturą i kulturą Meksyku. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały, takie jak metal, fornir drewniany na płytach wiórowych oraz blaty z corianu imitujące kamień – mówi Michał Wasilewski, Key Account Manager z ATS DISPLAY.

Wyjątkowym akcentem są także ponadmetrowe agawy, które zdobią frontowy bar, nawiązując do tradycji i dziedzictwa produkcji tequili.

– Tequila Patron Bar to połączenie estetyki, smaku i autentyczności. Jest to nasz hołd dla kultury Meksyku i jednocześnie wyraz naszej pasji do tworzenia wyjątkowych doświadczeń dla miłośników tej niezwykłej marki – dodaje Michał.


Destylarnia PATRÓN istnieje od 1989 roku. Każdy etap powstawania Tequila PATRÓN to niezwykła precyzja i oddanie. Rocznie nawet 2 milionów litrów tego trunku powstaje z ręcznie zbieranych i wyselekcjonowanych owoców agawy Blue Weber.

Każdy litr Tequila PATRÓN poddawany jest tradycyjnemu procesowi destylacji, a każda butelka jest ręcznie etykietowana, numerowana, a następne podpisana.


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.