Logo

AktualnościEvent MIX

Wise Expo oficjalnym partnerem Festiwalu Marketingu

Wise Expo został oficjalnym partnerem tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu – Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku. W ramach współpracy z organizatorem targów – OOH Magazine, Wise Expo zostało wybrane jako podmiot odpowiedzialny za budowę stoiska targowego podczas tegorocznej edycji festiwalu w EXPO XXI Warszawa.

Festiwal Marketingu, organizowany od 15 lat, gromadzi profesjonalistów z sektora szeroko pojętej reklamy – dostawców artykułów promocyjnych, przedstawicieli poligrafii reklamowej i producentów POS. To wyjątkowe wydarzenie oferuje platformę do wymiany doświadczeń, networkingu i prezentacji najnowszych trendów i technologii w branży marketingowej oraz druku.

Wise Expo jest uznanym dostawcą w dziedzinie projektowania i budowy zrównoważonych stoisk targowych. Firma posiada bogate doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych i atrakcyjnych przestrzeni wystawienniczych, które wyróżniają się kreatywnym podejściem, wysoką jakością wykonania i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Wielokrotnie nagradzani i docenieniu przez klientów w Polsce i za granicą. Wise Expo jako jedyna firma w Polsce została zaproszona do udziału w międzynarodowym programie beMaster organizowanym przez beMatrix. Stoiska targowe zaprojektowane i zrealizowane przez Wise Expo są znane z doskonałej funkcjonalności, estetyki i skuteczności w przyciąganiu uwagi zwiedzających.

Partnerstwo Wise Expo z Festiwalem Marketingu umożliwi firmie zaprezentowanie swoich umiejętności i kreatywności na jednym z najważniejszych wydarzeń branży marketingowej w Polsce. Stoisko targowe Wise Expo będzie stanowić centralny punkt festiwalu, oferując profesjonalistom z branży okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie wystawiennictwa oraz możliwość nawiązania współpracy z firmą.

– Jako Wise Expo cieszymy się, że zostaliśmy wybrani jako partner Festiwalu Marketingu. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z tak prestiżowym wydarzeniem, które przyciąga czołowych profesjonalistów z branży marketingowej. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie w projektowaniu i budowie stoisk targowych przyczyni się do sukcesu festiwalu i dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń – powiedział Łukasz Pawłowski,  Prezes Zarządu Wise Expo.

Wise Expo

Festiwal Marketingu odbędzie się w dniach 13-14 września 2023 roku w centrum wystawienniczym Expo XXI w Warszawie. Wydarzenie to skierowane jest do profesjonalistów związanych z branżą marketingu, a Wise Expo będzie kluczowym partnerem odpowiedzialnym za zapewnienie atrakcyjnej i innowacyjnej przestrzeni wystawienniczej.

Trwa rejestracja na targi – kliknij TUTAJ.